1&1: אחסון אתרים

1&1 מציעה אחסון במחירים טובים אשר בא עם מבחר עמוק של כלים לבניית אתרים, בנוסף לתמיכה טכנית טובה וזמינות אתר אמינה וחזקה לפי הבדיקות שלנו, אך לחברת האחסון הותיקה יש מה לשפר בכדי לעלות לרמה של הגדולות בתעשיית אחסון האתרים.
החל מ-$3.99 לחודש 30 ימי התחייבות כספית במקרה ביטול - החזר מלא.

1&1 אחסון אתרים: ביקורת מומחים וחוות דעת של גולשים אמיתיים

אם הינך מחפש שירות אחסון אתרים במחירים שפויים אשר מלא בתכונות ואופציות, 1&1 הינה אפשרות מוצלחת למדי. החברה מציעה טווח גדול של חבילות לאחסון שיתופי, אחסון בשרת וירטואלי (VPS), אחסון בשרת ייעודי, ואחסון וורדפרס מנוהל אשר יכולות לענות לכל הצרכים הפרטיים או עסקיים שלך.

1&1 עושה הרבה מאוד דברים נכון, היא מספקת זמינות אתר מעולה לפי הבדיקות שלנו כמו גם כלים ליצירת אתר קלים לשימוש, התקנת וורדפרס פשוטה למדי, ומחירים ידידותיים גם כן, אך המתחרים כמו גרין גיקס או דרים הוסט לדוגמה (בחירות המערכת שלנו למשתמשים מתחילים ולמשתמשים מתקדמים) גוברים עליה מבחינת גמישות בבניית האתר.

1&1 מספקת התחייבות להחזר כספי וביטול בפרק זמן של עד 30 יום, דרים הוסט שוברת את ההצעה הזו עם התחייבות לפרק זמן של 97 ימים.

השוואת שירותים ומחירי חבילות אחסון של 1&1

חבילות אחסון שיתופי

בדומה לדרים הוסט, 1&1 מציעה חבילת אחסון סטנדרטית בחיוב חודשי, אך החברה מוכנה להוריד את המחיר אם אתה מוכן להירשם לתכנית רב חודשית או שנתית (היא גם לא תחייב אותך בדמי התקנה). שלא כמו גו דאדי, 1&1 נותנת לך לבחור כל תכנית מבנק החבילות שלהם לחיוב של חודש בחודשו.

בהשוואה לחברת גו דאדי אתה תצטרך להירשם לתכניות המורחבות יותר כדי לקבל אפשרות לאחסון על בסיס חודשי. שיטת התמחור של גו דאדי אולי לא משפיעה יותר מדי על עסקים גדולים ורחבים, אך בלוגר עם תקציב מוגבל לדוגמה, יעריך יותר את השיטה של 1&1, בו הוא יוכל לבחור את החבילה הבסיסית לאחסון האתר על בסיס חודשי.

החבילה ההתחלתית לאחסון בשרת שיתופי (המתחילה ב-3.99 דולר לחודש) כוללת כתובת דומיין אחת בחינם (עם סיומת .קום) אשר בה תוכל להשתמש בכל משך התקופה בה האתר רשום תחת האחסון של 1&1. התכנית כוללת גם 10 ג'יגה של אחסון, עד 10 חשבונות מייל, היכולת לאחסון אתר אחד, כלים לבניית אתר, והעברות דומיינים ללא תוספת תשלום. התכנית המורחבת יותר וללא הגבלה (המתחילה ב-6.99 דולר לחודש) מוסיפה לעסקה אחסון ודומיינים ללא הגבלה, ועד 100 חשבונות מייל. תכנית ללא הגבלה פלוס (המתחילה ב-9.99 דולר לחודש) מציעה חשבונות מייל ללא הגבלה, אבטחת סייט לוק בסיסית, רשת שילוח תוכן (מערכת מחוברת משרתים מוטמנים אשר מעלים את העמוד בצורה מהירה יותר) ואת כלי בניית אתרי מובייל של 1&1. התכנית המורחבת פרימיום (המתחילה ב14.99 דולר לחודש) מתגאה ב2 ג'יגה מובטחים של זיכרון ראם ותעודת אבטחה SSL מטעם 1&1.

חבילות אחסון וורדפרס מנוהל

לחברת 1&1 ישנם שלושה חבילות לוורדפרס מנוהל, WP בסיסי (5.99 דולר לחודש), WP ללא הגבלה (8.99 דולר לחודש), ו-WP ביצועים (14.99 דולר לחודש).

חבילת WP בסיסית מציעה 100 ג'יגה של אחסון, כמות העברת נתונים חודשית ללא הגבלה ואת היכולת לאחסן אתר אחד בלבד. WP ללא הגבלה מוסיפה לעסקה כתובת דומיין חינם, הגנת סייט לוק ושטח אחסון ללא הגבלה. WP ביצועים, החבילה המורחבת ביותר בין השלושה, מוספיה גם 2 ג'יגה מובטחים של זיכרון ראם כדי להשאיר את האתר שלך חי ובועט גם בזמן עליות תנועה חדות.

חבילות אחסון פרטי וירטואלי VPS

הצעות הVPS של 1&1 (המתחילות במחיר ידידותי של 12.99 דולר לחודש) נותנות לך את הכלים החיוניים כדי לבנות אתר אשר יכול לעמוד ברצינות של האינטרנט בצורה יותר טובה מאשר שאר המתחרים המציעים אחסון אתרים. אתה יכול להלביש את שרתי האחסון המבוססים לינוקס או ווינדוס עם עד 12 ג'יגה של זיכרון ראם ועד 400 ג'יגה של נפח אחסון, הצעה אשר עוקפת את ההצעה של ארוויקס הנותנת 4 ג'יגה זיכרון ראם ו100 ג'יגה של נפח אחסון בכמה מונים. אתה גם תקבל כמות בלתי מוגבלת של העברת נתונים.

1&1 מספקת חבילות לשרתים וירטואלים טובות למדי, אך הוסט ווינדס, בחירת העורך שלנו לשירותי אחסון על שרת וירטואלי הטובים ביותר, גוברת עליה על ידי הצעה של נפח אחסון ללא הגבלה, כמו גם אחסון דומיינים בכמות בלתי מוגבלת.

חבילות אחסון שרת ייעודי

ל1&1 ישנם שלושה חבילות לאחסון על גבי שרת ייעודי, חבילת כניסה, חבילת ביצועים וחבילת עסקים. שרת ייעודי בחבילת הכניסה מתחילה ב59.99 דולר לחודש עבור 2 ג'יגה זיכרון ראם, נפח אחסון קצר יחסית של 500 ג'יגה, וכמות העברת נתונים חודשית ללא הגבלה. הנתונים האלו הם מספקים למדי אם אתה מנהל אתר קטן יחסית ללא הרבה תנועה, אך אנחנו מציעים לבדוק את חבילת הביצועים (המתחילה ב199 דולר לחודש) ואת חבילת העסקים (המתחילה ב449 דולר לחודש) המציעות למעבדי CPU חסונים ואפשרויות אחסון אשר יכולים להתחרות עם גרין גיקס, בחירת המערכת שלנו עבור שירותי אחסון על שרת ייעודי.

ביקורת מומחים וסקירת שירותי 1&1

התקנת אתר המאוחסן ב1&1

מינוי ל1&1 נותן לך גישה לכלי בניית האתרים שלהם, הכלי בו השתמשנו כדי ליצור את אתר הניסיון שלנו. בונה האתרים שלהם מציע המון אפשרויות אך הם לא היו מספקות לטעמנו. הכלי ביקש מאיתנו לבחור באיזה דומיין אנחנו נרצה להשתמש, מפתח בכותרת, תגיות, מידע בנוגע לפוטר, בחירת בקטגוריה לאתר (בחרנו באלקטרוניקה), והקלדה של מילות חיפוש. יצרנו באתר גם פתיח בסיסי מבוסס פלאש אשר בירכה את הגולשים עם הודעת טקסט, כמו גם תיאור המעוצב למען הקוראים כדי שידעו במה מדובר אם בטעות הם ימצאו אותו במנועי החיפוש השונים.

השימוש בכלי בניית האתרים האינטואיטיבי של 1&1 כדי לתת לאתר שלנו פנים היה קל במיוחד, מדובר בכמה קליקים, גרירה של כמה אובייקטים, בחירה של סכמות צבעים, הקלדת טקסט והעלאת תמונות, אם אי פעם גלשת ושיחקת בפייסבוק, לא צריך להיות לך בעיה בליצור אתר פשוט שכזה.

לעומת זאת, אנחנו עדיין מעדיפים את כלי בניית האתרים הגמיש של גו דאדי. הכלי של גו דאדי הופך את העבודה לפשוטה למדי בכל מה שנוגע להוספת טפסים, קישורים לרשתות החברתיות, גוגל מפות, מצגות ועוד כלים נוספים על ידי גרירה שלהם לאורך התבנית. ברמה שטחית ביותר (אשר עונה להרבה מאוד באינטרנט היום), כלי בניית האתר של גו דאדי הניב אתר הרבה יותר מושך לעין לפי הבדיקות שלנו, האתר של 1&1 נראה מעט מיושן

אם אתה מעוניין ביותר גמישות עם כלי בניית האתר של 1&1, אתה חייב להירשם לתכנית פרימיום של הכלי (9.99 דולר לחודש), שם תוכל להוסיף את הקוד שלך. בזמן שימוש בכלי הפרימיום לבניית האתר, אתה יכול להטמיע קוד HTML, כמו גם סרטוני YOUTUBE, משהו שארוויקס עושה כברירת מחדל. אך אנחנו עדיין אוהבים את העובדה ש1&1 כוללת בחבילה שלה כלי לבניית אתר ללא כל תוספת תשלום. כלי בניית האתר של גו דאדי דרשה מאיתנו להוסיף עוד דולר לחבילה החודשית הקיימת.

ל1&1 יש עשרות אפליקציות אשר בהן תוכל להשתמש כדי לשפר את האתר שלך, כולל גם דילים של אמאזון, תגים של גוגל פלוס, ועוד. 1&1 גם מציעה אחסון ייעודי לוורדפרס המתחיל ב99 סנט לחודש עם התחייבות לשנה. להירשם לשירות מסוג זה מציג יתרונות כמו העובדה ש1&1 מציעים תוספים שימושיים ופופולריים להתקנה, כמו גם החיתוך במחיר לערכות נושא פרימיום של וורדפרס בעשרים אחוז.

התקנה של אתר וורדפרס מנוהל

ישנן שני דרכים כדי לייבא אתר וורדפרס למצב שהוא רץ באוויר על גבי השרתים של 1&1: אתה יכול להתקין את וורדפרס בחשבון שיתופי סטנדרטי מבוסס לינוקס דרך פאנל הניהול של חבילת אחסון האתר שלך, או להירשם לחבילת וורדפרס מנוהל. לכל החבילות ישנם כלים אוטומטיים של זיהוי וסליקה של וירוסים ומאלוור, עדכונים אוטומטיים של וורדפרס ורשימה אצורה של ערכות נושא ותוספים מומלצים.

אך עדיין, אין מושן הוסטינג, בחירת המערכת עבור אחסון וורדפרס מנוהל, גוברת על 1&1 ושאר המתחרים בקטגוריה זו בזכות העובדה שהיא מציעה אחסון אתרים ללא הגבלה של צפיות, מבקרים, שטח אחסון וכמות העברת נתונים חודשית.

חשבונות אימייל

כיום אתה לא יכול לנהל עסק בלי אימייל. למרבה מזלך, אימייל מגיע באותה חבילה של שירותי האחסון שלך. החבילה הבסיסית שבחרנו עם 1&1 באה עם 100 חשבונות מייל. תהליך ההתקנה היה קליל למדי אשר הופיע בזמן שנרשמנו לחבילת אחסון האתר. לאחר מכן יצרנו כתובת מייל כללית, הכנסנו סיסמא, ואפשרנו את האנטי ספאם והגנת האנטי וירוס. לגו דאדי ישנו תהליך התקנה לאימייל פשוט ודומה מאוד.

אם אתה צריך אימייל, אך אין לך צורך בשירותי אחסון, ל1&1 ישנם שלוש חבילות המותאמות כדי לענות על הצרכים שלך. 1&1 מייל ישיר (1.99 דולר לחודש) נותן לך עד חמישה חשבונות מייל, אשר לכל אחד מהם יש מגבלה של 2 ג'יגה זיכרון. החבילה גם כוללת את תוכנת בניית האתרים החינמית של 1&1. התכנית הבאה בתור היא התכנית הבסיסית של 1&1 (5.99 דולר לחודש), אשר מציעה עד 100 חשבונות מייל, 2 ג'יגה זיכרון לכל אחד מהם, כתובת דומיין אחת בחינם, ושלושה פרוייקטים לבניית אתר עד 15 עמודים. החבילה המורחבת הינה 1&1 ללא הגבלה (8.99 דולר לחודש). החבילה מציעה כמות בלתי מוגבלת של חשבונות מייל, 2 ג'יגה אחסון לכל אחד מהחשבונות, וחמישה פרויקטים לבניית אתרים בעלי עד 25 עמודים.

E-MARKETING ו- E-COMMERCE

שיווק במייל הינו כלי עסקי חשוב במיוחד, אז זה לא בא בהפתעה ש1&1 מציעים את תוכנת ניהול השיווק במייל שלהם גם. התוכנה נותנת לך סקירה כללית על התנועה במיילים שלך, ניהול כתובות, מידע בנוגע להפצה ועוד. תכנת הניהול לשיווק במייל של 1&1 באה כלולה בתוך חבילת האחסון שלך ויש לה יכולת לשלוח הודעה ל100 מענים במכה. אם תצטרך לשלוח הודעת תפוצה ליותר ממאה כתובות, אתה יכול לאחת מחבילות הפרימיום לשיווק במייל של 1&1 (המתחילות ב9.99 דולר לחודש בתכנית של שישה חודשים, או 12.99 לחודש עבור תכנית של שלושה חודשים).

אם אתה מתכוון למכור מוצרים על גבי האתר שלך, החנות המקוונת של 1&1 (מתחילה ב9.99 דולר לחודש) נותנת לך לבחור בין מספר רב של תבניות ועיצובים. זהו לא חלק מהתכנית הבסיסית לאחסון האתר, אלא יותר כמו תוסף נלווה. ישנם הרבה אלמנטים של DRAG & DROP ותוספים דומים, אך לא יכלנו לבצע הרבה שינויים בעצמנו בזמן הבדיקה. 1&1 מפצירה בך (כאופציה) להכניס את המספר הסידורי של מסי המכירות שלך ואם תרצה להציג מוצרים עם או בלי תוספת המס כלולים. אתה יכול להוסיף מוצרים, שיטות שילוח שונות, אפשרויות לשיטות תשלום ועוד. ישנו גם מסד נתונים של הלקוחות כדי לעקוב אחר קהל הלקוחות שלך.

אפשרויות אבטחת מידע

1&1 כוללים תעודת אבטחה מסוג SSL ייעודית לאתר שלך ומבוססת גיאוגרפית (שיטת הצפנה לאבטחת האתר אשר מגנה על המידע העובר בין המשתמשים לבין האתר שלך) ללא תוספת תשלום בנוסף לשרת אחסון שלה, אחסון שיתופי למפתחים, וחבילות חנות מקוונת למפתחים. אם אתה לא מתכנן להשתמש באחד מהשירותים האלו, תוכל לרכוש את תעודת האבטחה הזו ב-49 דולר לשנה.

סייט לוק זמין ב-99 סנט לחודש לחבילה הבסיסית או ב-4.99 דולר לחבילת הפרימיום, הוא גם מרכיב המוצע על ידי 1&1 אשר מגן על האתר שלך מפני האקרים, מאלוור וגישה לא מורשית. תלוי בחבילה שבה תבחר להשתמש, סייט לוק סורקת עד 500 מתתי העמודים באתר שלך כדי למצוא פריצות אבטחה. אם תבחר להציג את החותמת של סייט לוק באתר שלך, המבקרים שלך יוכלו לראות תעודת אבטחה בזמן אמת שהאתר אכן מאובטח. לפי 1&1, חותמת האבטחה של סייט לוק נותנת כל כך הרבה ביטחון לגולשים שהיא תוכל להעלות את נפח המכירות של החנות של בכעשרה אחוזים.

זמינות מעולה

ניטור זמינות שרתי 1&1

ניטור זמינות שרתי 1&1

זמינות האתר הינה אחד הדברים הכי חשובים שיש בכל מה שנוגע לאחסון האתר. אם האתר שלך לא פועל כרגע, הלקוחות והגולשים שלך לא יוכלו למצוא אותך והם גם לא יוכלו לגשת למוצרים או לשירותים שלך.

לבדיקה הזו, עשינו שימוש בכלי ניתור אתרים כדי לבחון את אתר הנסיון שלנו המאוחסן בשרתי 1&1 ולבדוק את זמינותו למשך פרק זמן של שבועיים. כל 15 דקות, הכלי עושה פינג לאתר הניסיון ושולח לנו מייל אם במקרה והוא לא הצליח ליצור קשר עם האתר למשך זמן ארוך מדקה אחת. המידע אשר התגלה הוכיח כי 1&1 נותנת שירות יציב להפליא, לעומת האחסון בשרת שיתופי של חברת ארוויקס, שנפל במספר רב למדי של פעמים במהלך פרק הזמן הזה.

שירות לקוחות מספק

אם יש לך כל מיני בעיות בנוגע לתכנית האחסון שלך, או שפשוט יש לך שאלה חשובה, אתה יכול להיות סמוך ובטוח של1&1 יש תמיכה טלפונית ובמייל הזמינה 24 שעות ביממה (שים לב שהתמיכה הפיננסית זמינה רק בימות השבוע בין 9 בבוקר ל5 בערב לפי השעון). הצורה בה שירות הלקוחות של החברה נותנת שירות ועונה לתביעה שלך הינה חשובה ביותר, ולכן בחנו את התמיכה שלהם על ידי שיחה טלפונית בשעה 7 בערב באמצע השבוע. רצינו לדעת את ההבדלים, אם יש כאלו, בין ההצעה לאחסון אתרים רגיל לבין חבילת אחסון הוורדפרס שלהם.

ארבע דקות לאחר מכן, נציג שירות מטעם החברה ענה לשיחה שלי. הנציג שלהם הציג באופן טבעי שאחסון הוורדפרס שלהם מציע עדכונים אוטומטיים ולכל התופסים גם כן, משהו שהמשתמש היה צריך לעשות בעצמו אם היה בוחר בשירות האחסון הרגיל.

שלא כמו דרים הוסט, 1&1 לוקה בחיסרון של תמיכה טכנית בצ'אט מקוון. כתוצאה מכך, החלטנו לנסות את הצד השני של שירות הלקוחות של החברה על ידי שליחת מייל עם השאלה הבאה בשעה 9 וחצי בערב באמצע שבוע: איך אנחנו מייבאים את הבלוג וורדפרס הקיים שלנו לאחסון בחשבון ה1&1 שלנו? בדקנו את המייל בבוקר שלמחרת ומצאנו תגובה אשר מכילה תשובה מפורטת ומדויקת לשאלה.

אם נשווה את שירות הלקוחות של גו דאדי לדוגמה, היה מוצלח למדי, למרות העובדה שהדרך היחידה בה יכלנו להשיג את אחד הנציגים הייתה דרך שיחת טלפון. הנציגים מטעם גו דאדי היו מלאי תובנה וידע, וידידותיים מאוד. הם גם ענו לשיחתנו תוך כמה שניות.

האם 1&1 היא החברה הנכונה עבורך?

1&1 מציעה שירותי אחסון אתרים בזול, התקנת מייל בפשטות, העברות דומיינים וכלים לבניית אתרים, הצעה מושכת עבור מי שרוצה להציג נוכחות מקוונת בלי יותר מדי עבודה, ובלי לבזבז יותר מדי זמן. אם זאת, חלק מהמרכיבים של 1&1 יכלו להיות מעט יותר גמישים. אם אתה תר את הרשת עבור כלים טובים יותר לבניית אתרים ושירות לקוחות, גרין גיקס ודרים הוסט, בחירות המערכת הכלליות עבור שירותי אחסון אתרים, יכולים להיות אפשרויות טובות יותר.

ביקורות וחוות דעת של גולשים

ביקורת מערכת האתר
  • קלות שימוש
  • מאפיינים ותכונות
  • אבטחה וגיבויים
  • זמינות שרתים
  • שירות לקוחות
4.2

סיכום

1&1 מציעה אחסון במחירים טובים אשר בא עם מבחר עמוק של כלים לבניית אתרים, בנוסף לתמיכה טכנית טובה וזמינות אתר אמינה וחזקה לפי הבדיקות שלנו, אך לחברת האחסון הותיקה יש הרבה מה לשפר בכדי לעלות לרמה של הגדולות בתעשיית אחסון האתרים.

Sending
ציון גולשים
4 (1 vote)

הוספת ביקורת חדשה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *