ביקורות חברות אחסון אתרים

בחירת חברת האחסון הנכונה היא משימה מסובכת, במיוחד בפעם הראשונה. ביקורות אחסון האתרים של HostPoint מרכזות עבורך את כל המידע על החברות השונות: החל מסקירת מחירי החבילות ועד דירוג שירות הלקוחות. ברשימה מטה ניתן למצוא את אינדקס חברות האחסון המקיף בישראל.
מדריך אחסון אתרים כל מה שצריך לדעת במדריך אחד. מאמרים נוספים.
קלות שימוש וניהול
עברנו את כל התהליך בשביל לספר לכם איך. דירוג הידידותיות למשתמש וקלות הניהול עבור משתמשים מתחילים או מנוסים.
מאפיינים ותכונות
כל אחת מהחברות מציעה אפשרויות שונות בהתאם לחבילה שנרכשה, סיכמנו את רשימת התכונות באופן מרוכז, נוח וברור.
אבטחת מידע וגיבויים
סקירת שירותי אבטחת המידע והגיבויים של כל אחת מהחברות: שירותי אנטי ספאם למייל, תעודת SSL וגיבויים אוטומטיים.
זמינות שרתים
זמינות שרתים בעייתית משפיעה על זמינות האתר שלך ועלולה לגרום להפסד כספי. דירוג וניטור מופיע בכל אחת מהביקורות.
תמיכה ושירות לקוחות
מענה מהיר ומקצועי בעת צרה הוא הדבר החשוב ביותר. בדקנו את שירות הלקוחות והתמיכה הטכנית של כל אחת מהחברות.
המלצות וביקורות גולשים
חוות דעת וביקורות של גולשים אמיתיים הממליצים או מזהירים על פי ניסיון כלקוחות הווה או עבר של החברות השונות.

חברות האחסון המומלצות ביותר

DREAMHOST: חברת אחסון שהיא חלום!

לחברת דרים הוסט יש רשימה מרשימה של תוספים ומאפיינים כדי לספק את צרכי אחסון האתר שלך, גם אם הוא אתר אישי או...

GREENGEEKS: אחסון אתרים

כל עסק צריך אתר אינטרנט, ובשביל שיהיה לך אחד כזה, אתה תצטרך שירות אחסון לאתר. זה לא משנה אם מדובר באתר המשמש...

SiteGround: אחסון אתרים

סוף סוף הגעת למסקנה שהעסק שלך זקוק לאתר אינטרנט, אך בזמן שאתה מסתכל ברשימה הארוכה של חברות המספקות שירותי אחסון אתרים, ההרפתקה...

חברות אחסון אתרים בחו"ל

חברות אחסון אתרים בישראל

כל עסק, והדבר כולל גם עסקים קטנים, מיזמים, חברות ענק ואפילו פרויקטים של איש אחד, צריכים אתר אינטרנט, אך העלות החודשית של יכולה לעשות את ההבדל בין חנות E-COMMERCE מלאה ובעלת נוכחות לבין עמוד סטטי עם שעות פעילות ומיקום. העלות היא עניין שיש להתחשב בו בכובד ראש כאשר בוחרים חברת אחסון לאותו אתר.

קודם כל, הבא ונגדיר את שירות אחסון האתרים בצורה כללית. שירות אחסון אתרים הוא בעצם חברה עם שרתים אשר בהם אתה יכול לאחסן את הנתונים והמידע אשר ממנו מורכב האתר שלך. עסקים גדולים יכולים להוציא אלפי דולרים בכל שנה ולהחזיק שרת אחסון ייעודי או שרת פרטי וירטואלי, אך ישנם עוד סוגים של אחסון אתרים אשר תוכננו ועוצבו במיוחד עבור אותם עסקים קטנים ובינוניים.

התמחור ברשימה שלנו מציע דרך נוחה להשוואת בין חברות אחסון אתרים בינלאומיות וישראליות המבוססת בעיקר על המחיר החודשי, ובלי הנחות אשר הושמו בתכנית ההתחלתית. אם חברת האחסון מציעה תכניות חודשיות, זה יהיה המחיר אשר אנו משלמים, למרות זאת רוב המסלולים מתגלים כזולים יותר על בסיס חודשי קבוע אם משלמים מראש לתכנית השנתית. אם המחיר הוא הפקטור הקובע ברכישה הזו, אולי זה לא יהיה משתלם לרכוש את החבילה לשנה שלמה מראש, אפילו אם זה אומר שזה יחסוך מעט במבט לאחור. חלק מהתקציבים לנושא זה באמת מוגבלים, וחלק מהפרויקטים אולי לא יזכו לראות את השנה השנייה שלהם.

להקים אתר אינטרנט עם הדומיין משלך זה לא עבודה קשה למדי, והכי חשוב, זה לא צריך להיות כל כך יקר. האם אתה צריך חשבון אימייל, תוכנת בלוג, שיווק באימייל, חנות מקוונת ושיתוף קבצים?

חשוב לנו להדגיש את שירות הלקוחות המוצע על ידי החברות האלו. בזמן שזה יכול להיות נחמד שישנם עמודים שלמים לשאלות נפוצות, אם באישון לילה נפל לך האתר באופן חד משמעי, כנראה שתרצו מישהו אשר זמין לך ויוכל להיות לעזר באופן מיידי. חפשו בהצעות חברות אחסון אתרים המציעות שירות לקוחות הפועל 24 שעות ביממה.

אחסון אתרים בזול מוציא לנו מהמשוואה את השרת הייעודי והאחסון בשרת וירטואלי אשר יחסית יקרים. במקום זאת, עליך יהיה לבחור בין תכנית לאחסון אתרים על גבי שרת שיתופי או תכנית לאחסון אתר וורדפרס מנוהל.

אחסון על גבי שרת שיתופי היא התקנה בה החברה המטפלת בשרתי האחסון שולטת במספר מרובה של אתרים על גבי אותם שרתים לצד האתר שלך. אל תתן לקטע ה"שיתופי" להדאיג אותך, מכיוון שלך בעצם אין שום גישה לקבצים ולמידע של האתרים האחרים ואף אחד מהם לא יכול לגעת ולהגיע לשלך.

היתרון שבדבר? לשתף את שטח האחסון משמע להוזיל את עלות האחסון לכולם. החיסרון שבדבר? אתרים שכנים אשר צורכים יותר מדי משאבים יכול להזיק לאתר שלך ולהאט אותו כך שהוא לא ינפיק את הביצועים הכי טובים שאפשר. יכול אפילו להיות מצב אשר העומס על האתרים השכנים לך יכולים להפיל את האתר שלך.

שירותי אחסון אתר וורדפרס מנוהל יתנו לך להקים ולהריץ בלוג וורדפרס עם מינימום מאמץ והתעסקות. אם המטרה העיקרית של האתר של החברה שלך הוא להיות בלוג, אז כדאי לעשות טובה לכיס שלך ולא להתאמץ בכלל עם שירותי אחסון אתרים שיתופי או תכניות אחרות של אחסון.

דבר חשוב שלמדנו בזמן שהכנו את כל הביקורות האלו עבור חברות אחסון האתרים היא שלקרוא את האותיות הקטנות זה דבר קריטי וחיוני להבנה של השירות, במיוחד כאשר רוצים לשמור את העלויות נמוכות.

הרבה מהחברות המציעות את השירותים האלו פותחות כמה אפשרויות שונות לשירותים שלהם, הכוללות ערכות היכרות בחבילות המתחילות ואפשרויות מתקדמות בתכניות הגבוהות והמורחבות. אל תתפתה לפונטים הגדולים אשר מציגים את המחיר החודשי: שים לב שהתכנית שאתה בוחן באמת מציעה לך את השירותים שאתה צריך.

חלק מהתכניות גובות תוספת על הכלים אשר אולי תצטרך בכדי לעצב את האתר שלך. תכניות אחרות דורשות ממך להתחייב להסכם בן שלוש שנים על מנת לקבל את אותו מחיר חודשי מוזל. או שלפעמים המחיר הינו רק מחיר היכרות, ולאחר חודש התשלום הקבוע שלך יעלה. עד שתדע בדיוק איזה מרכיבים אתה צריך מהשירות לאחסון האתר שלך ואת קצב הגדילה המשוער לאתר שלך, אנחנו לא ממליצים להתחייב לתכנית שנתית.

המרכיבים אשר צוינו למעלה הם חשובים מאוד לחוויית אחסון האתר, אך הם לא משתווים לחשיבות של זמן ההעלאה של האתר. אם האתר שלך נפל, לקוחות וגולשים לא יוכלו למצוא אותך או את האתר שלך והם לא יוכלו לקבל גישה למוצרים ולשירותים אשר אתה מציע. כל לקוח אשר לא הצליח להיכנס לאתר הוא פוטנציאל למכירה אשר נאבדה ותנועה לאתר אשר לא נרשמה.

לא מזמן הוספנו את מרכיב זמן ההעלאה לניתור השירותים שלנו בתהליך הביקורת, והתוצאות מראות שרוב השירותים המציעים אחסון מסוג זה עושות עבודה משובחת בלשמור את האתרים באוויר. אפילו אם הם מצטיינים בכל שאר השירותים אשר הם מציעים בתכניות השונות, שירותי אחסון עם בעיות בזמן העלאה לא יכולות להיחשב בתור חברות מומלצות.

כפי שאתה יכול לראות כאן, לא כל שירותי אחסון האתרים הזולים נוצרו שווים. לחלקם יש הקצבה מסוימת להעברת מידע ונתונים וחלקם מגבילות בתקרת נפח האחסון.

שימו לב: חשוב לקרוא את האותיות הקטנות לגבי ההצעות הבלתי מוגבלות, ואם זאת, שים לב לטריקים של החברות האלו אשר יוכלו להפתיע אותך מאוחר מכן. שירותים אחרים מגבילים את מספר האפליקציות אשר בהם תוכל להשתמש באתר שלך. חלק דורשים ממך לשדרג לתכנית מורחבת יותר רק כדי לקבל תוסף אחד בלבד.

תוכל למצוא גם חברות אשר מציעות רק את עצם העניין, שטח אחסון בלבד ללא כלים בתוך ההצעה אשר יוכלו להפוך את התהליך של הבנייה והתחזוקה של האתר לקלים הרבה יותר. אם אתה איש קוד מוכשר, אולי לא מדובר פה במשהו בעייתי. איזה מבין שרתי האחסון אשר בהם תבחר תלוי בלבד באופן בו תרצה להשתמש בהם, וגם כמובן התקציב שלך. אם אתה כבר מוכן לבחור את אחד משירותי אחסון האתרים הטובים אשר גם זולים, היכנס לקישורים כאן כדי לבדוק את הביקורות המקיפות אשר הכנו לכל אחת מהחברות הללו ותוכל לראות את השמות החזקים ביותר בשוק כיום.

גילוי נאות: אתר HostPoint מציע את המידע הרלוונטי, רב הערך והאמין ביותר בתחום אחסון האתרים. כל הביקורות המופיעות באתר נחקרו ביסודיות על ידי מומחים בתחום והדירוג מבוסס על חוויית השימוש שלנו בתור לקוחות חברות האחסון השונות. על מנת ולהמשיך לספק לגולשים שירות זה ללא תשלום, אנו משתמשים בקישורי תוכניות שותפים המספקים עמלה עבור הפניית לקוחות. כך אנו מממנים את המשך פעילות האתר ושומרים על המידע עדכני.