DREAMHOST: חברת אחסון שהיא חלום!

דרים הוסט מציעה איזון כמעט מושלם בין מאפיינים למחיר, תודות לכלים המתקדמים ואפשרויות האבטחה, אחסון, רוחב פס, דומיינים ואימיילים לא מוגבלים, וגם הצעה נדיבה ביותר של התחייבות כספית במקרה ביטול, דרים הוסט הינה בחירת המערכת שלנו לשירותי אחסון אתרים. מומלץ!
החל מ-$7.95 לחודש 97 ימי התחייבות כספית במקרה ביטול - החזר מלא.

תעודת SSL/TLS Certificate בחינם

אם אבטחת מידע מעניינת אותך כדאי לך להשתמש בתעודת SSL/TLS Certificate - בחינם!

כתובת דומיין בינלאומי בחינם

בעת ההרשמה מעניקה DreamHost כתובת דומיין בינלאומי מאחת הסיומות com, .net, .org או .info + רישום אנונימי בחינם.

קופון פרסום בגוגל בסך $100 בחינם

האתר החדש רק עלה לאוויר ועדיין לא הגיעו לקוחות? קופון פרסום בסך $100 יכול לעשות את ההבדל!

ללא הגבלת דומיינים, אחסון ותעבורה

חברת DreamHost לא מגבילה אותך בכמות הדומיינים שניתן לאחסן בחבילת אחסון אתר. חסכוני עבור בעלי מספר אתרים.

DREAMHOST אחסון אתרים: ביקורת מומחים וחוות דעת של גולשים אמיתיים

לחברת דרים הוסט יש רשימה מרשימה של תוספים ומאפיינים כדי לספק את צרכי אחסון האתר שלך, גם אם הוא אתר אישי או עסקי. חבילות האחסון של החברה, אם מדובר באחסון שיתופי, אחסון וורדפרס מנוהל, שרת VPS או אחסון ייעודי מציעות מספיק אופציות עבור מקים האתר על מנת לבנות אתרים אטרקטיביים וגמישים.

לצערנו, משתמשים חדשים שלעולם לא בנו לפני כן אתר או ניהלו אחד יוכלו למצוא את דרים הוסט כמאיים, מכיוון ששירותי החברה לא ממש מחזיקים לך את היד עם הסברים בכל שלב מהדרך, בניגוד לחברות אחרות.

לאחר שציינו את זה, באם יש לך את היכולות המתאימות לבניית אתר בעצמך, תוכל לראות את חבילות האחסון החזקות וגמישות של דרים הוסט די מושכות. למעשה, אהבנו אותם כל כך, והפכנו את דרים הוסט כבחירת העורך בתור שירות אחסון האתרים הטוב ביותר עבור משתמשים בעלי יכולות טכניות מתקדמות וצרכים מורחבים.

Dreamhost מציעים בחבילות שלהם התחייבות כספית מעולה. לפי תנאי השירות שלהם, לכל משתמש ישנה אפשרות לבטל את שירות האחסון שלו עד 97 ימים מתאריך ההרשמה המקורי, ולקבל את ההחזר הכספי באופן מיידי. אם מתחשבים בעובדה שרוב החברות מציעות רק 15 עד 30 יום, גמישות כזו תמיד מבורכת.

השוואת שירותים ומחירי חבילות אחסון של DREAMHOST

חבילות אחסון שיתופי

חבילת האחסון אתרים על בסיס שרת שיתופי של דרים הוסט (המתחילה ב10.95 דולר לחודש, או 9.95 דולר לחודש בהתחייבות שנתית) מציעה שטח אחסון, כמות דומיינים, אימייל, וכמות העברת נתונים חודשית ללא הגבלה. דרים הוסט מציעים לך את הדומיין .COM .NET ORG או .INFO הראשון בחינם, אך הינך מחויב לשלם עבור דמי ההרשמה כדי לקבל דומיינים נוספים.

רוב החברות המתחרות, כולל את גרין גיקס (בחירת העורך לאחסון שיתופי הטוב ביותר), מציעות כמות דומיינים לא מוגבלת רק כחלק מהתכניות המורחבות שלהן, מה שהופך את דרים הוסט לאטרקטיבית במיוחד. וכשזה נאמר, גרין גיקס היא אחת מהחברות היחידות שביקרנו אשר מציעה תכנית אחסון שיתופי על בסיס ווינדוס.

מדובר באפשרות חשובה, מכיוון שישנם הרבה עסקים אשר דורשים מערכת הפעלה של ווינדוס כדי להפעיל תוכנות מסוימות. גרין גיקס מציעה גם כמות העברת נתונים, אחסון ואימיילים ללא הגבלה.

אם הינך מעוניין בחבילת האחסון של דרים הוסט על בסיס חודשי, היה מוכן לחפור עוד לעומק, מכיוון שהמידע קבור עמוק בתככי האתר שלהם. או, פשוט עבור להשוואת שירותי האחסון השיתופי שלנו, שם תוכל למצוא את כל המידע בקלות יתרה.

חבילות אחסון שרת וירטואלי VPS

דרים הוסט מציעה אחסון אתרים בשרתי VPS מבוססי לינוקס (המתחילים ב15 דולר לחודש) עבור עסקים אשר דורשים יותר כוח ומצפים לנפחי תנועה גדולים. תכנית הVPS של דרים הוסט מציעה אימיילים, אחסון והעברת נתונים חודשית ללא הגבלה, הטבה נחמדה במיוחד. אולם, בסיס הזיכרון נמוך יחסית, החבילה הבסיסית של 15 דולר מציעה רק 300 מגה בייט של זיכרון ראם. מצד שני, התכנית המורחבת ביותר (249 דולר לחודש) מציעה את האפשרות המקסימלית ב16 ג'יגה של זיכרון ראם. מבין של החברות אשר מציעות חבילות VPS, רק מדיה טמפל מציעה יותר מזה (64 ג'יגה).

הוסט ווינדס, בחירת העורך שלנו לאחסון VPS, מציעה חבילות מוזלות ומורחבות אשר מתחילות ב7.50 דולר לחודש עבור ג'יגה אחד של זיכרון ראם, 25 ג'יגה לשטח האחסון, כמות העברת נתונים בלי מוגבלת, אימיילים בלתי מוגבלים, וחצי ממעבד הCPU. התכניות של הוסט ווינדס מגיעות לתכנית הגבוהה ביותר העולה 172 דולר חודשי עבור 28.5 ג'יגה זיכרון ראם, 600 ג'יגה לשטח האחסון, כמות אימיילים והעברת נתונים ללא הגבלה, ושמונה מעבדי CPU.

חבילות אחסון ייעודי

האפשרויות לחבילות אחסון אתרים ייעודי של דרים הוסט (המתחילות ב169 דולר לחודש) לא שונות בצורה קיצונית מאשר מה ששאר החברות הגדולות המציעות את השירות הזה מציעות. אתה מקבל טרה אחד של אחסון ואתה יכול לתכנת את השרתים עם עד ל16 ג'יגה של זיכרון ראם, אך אתה מקבל עוד אפשרות אחת מאוד רצויה, כמות העברת נתונים חודשית ללא הגבלה. מדובר בעניין רציני מאוד עבור אנשים או חברות עם אתרים בעלי תנועה כבדה. אפילו לא גרין גיקס, בחירת העורך עבור אחסון ייעודי, יכולה להתגאות באפשרות כזו.

לרוע המזל, דרים הוסט לא יכולה להציע שרתים ייעודיים מבוססים ווינדוס, זה או לינוקס או כלום. אם אתה רוצה לבנות אתר באמצעות מערכת ההפעלה של ווינדוס בתור הבסיס, נוכל להציע לך לבדוק את גרין גיקס, אשר מציעה גם את האפשרות לאחסון על בסיס ווינדוס כמו האפשרות לאחסון על בסיס לינוקס.

ביקורת מומחים וסקירת שירותי DREAMHOST

החלום מתעכב

להירשם לתכנית של דרים הוסט כדי לבנות אתר נסיון הייתה קלה ופשוטה ביותר, אך היינו מופתעים לגלות שאנחנו לא יכולים להתחיל ישר לעבוד. מודעת באנר במעלה מסך החשבון הודיעה שדרים הוסט יצרו עימנו קשר כאשר החשבון יהיה זמין ומוכן לפעולה. היינו מאוד מבולבלים כאשר היינו צריכים לחכות כחמש שעות לפני שקיבלנו את האימייל המציין כי החשבון שלנו אושר לפעולה והותקן בהצלחה. בהתחשב בעובדה שרוב השירותים, הכוללים את נטוורק סולושנס וגו דאדי, נותנים לך להתחיל לעבוד באופן מיידי, מדובר בחמש שעות מייגעות למדי.

אנחנו אהבנו מאוד את ממשק המשתמש של דרים הוסט, הוא פשוט מאוד ופרוס בצורה טובה, והוא הפך את תחילת העבודה על אתר שלנו לקלה ביותר. במקום ללכת בדרך של גרין גיקס או איי פייג' עם אייקונים חמודים ומפוזרים במסך, דרים הוסט מציעה עץ אפשרויות בתפריט בצד השמאלי של המסך. קל מאוד למצוא את המידע על החיובים, לנהל את הדומיינים, וגם לראות את ההגדרות עבור שרתי הVPS והשרתים הייעודיים. לא היה לנו בעיה למצוא את אפשרויות האבטחה או את חנות האפליקציות צד שלישי. מה שלא יכלנו למצוא הוא את בונה האתרים כדי להתחיל לעבוד על האתר שלנו. זאת מכיוון שדרים הוסט לא מציעה אחד כזה.

בין גרין גיקס, הוסט ווינדס, ואפילו וואן.קום הפשוט למדי, לכולם ישנו תוכנה כלשהי לבניית האתר שלך, כך שזה היה קצת מפתיע לראות שדרים הוסט לא מחזיקה אחד, למרות כל שאר האפשרויות המורחבות שהיא כן מציעה. עליך לבנות את האתר שלך במקום אחר ולהשתמש בFTP בכדי להעלות אותו לחשבון הדרים הוסט שלך. לפחות תהליך ההעלאה לחשבון היה קל למדי.

יש לך את האפשרות להתקין אפליקציות מצד שלישי ישירות לחשבון שלך כגון MediaWiki, Concrete5, GetSimple, Joomla, MODx, Evolution, Pligg, Textpattern, וכמובן, WordPress כדי לבנות את האתר שלך. PIWIGO הנה אפליקציה לגלריית תמונות וOMEKA היא פלטפורמה לפרסום עבור מוזיאונים, גלריות, וארכיונים. כך שכאן ישנן כמה אופציות לבניית האתר שלך, אבל זה לא אותו דבר כמו למשל אם תתחיל עם WEEBLY או שאר תוכנות בניית אתרים.

ברגע שיש לך כבר אתר, אתה תוכל להשתמש בבונה האתרים למובייל תחת תפריט הדומיין כדי ליצור אתר מותאם ורספונסיבי. זוהי אפשרות נחמדה למדי.

הקמת בלוג וורדפרס מנוהל

כמו חלק מהמתחרים שלו, דרים הוסט מציעים אחסון אתר וורדפרס מנוהל, ההולך כאן בכינוי דרים פרס (מתחיל ב24.95 דולר לחודש). דרים הוסט דואגים להתקנה ולעדכונים של תוכנת ניהול התוכן הפופולרית הזו, כך שהמשתמש יכול ליהנות מגיבוי יומי אוטומטי. דרים פרס גם באה עם כמות אימיילים, העברת נתונים ואחסון ללא הגבלה, לצד מבחר גדול של ערכות נושא של וורדפרס בחינם.

דרים פרס נותנים לך להתקין כל תוסף שתרצה, PAGELY או WP ENGINE מגבילה כמות קטנה של תוספים אשר עשויים להשפיע על ביצועי האתר שלך.

אם ברצונך להתקין אתר וורדפרס לא מנוהל, אתה כנראה תצטרך מעט סבלנות. לאחר שהתקנו את וורדפרס, היינו צריכים לחכות כעשר דקות עד שקיבלנו הודעה במייל המאשרת שתוכנת ניהול התוכן הותקנה בהצלחה. באימייל היה את כל הקישורים אשר היינו צריכים כדי שנוכל ליצור את חשבון המנהל, הסברים על איך לייבוא בלוג קיים מאתר וורדפרס.קום או מפלטפורמה אחרת, מידע על איך להתחיל עם הפוסט הראשון שלנו, וטיפים על השינויים הקטנים בבלוג על ידיד הוספת ערכות נושא וחסימה של ספאם בתגובות. מאחר שלא היה מדובר בהתקנה מנוהלת של וורדפרס, היינו צריכים להירשם לVAULTPRESS כדי ליהנות מגיבויים יומיים לאתר שלנו.

אימיילים למשתמש חזק

אם אתה מקים אתר עבור העסק שלך, למה שלא תיקח את הצעד ההגיוני ותיצור אימייל שילך איתו? דרים הוסט נותנת לך ליצור כמה כתובות מייל אשר תחפוץ בהם. התנאים לשירות מציינים בבירור שבמקרה והדומיין משומש עבור ספאם, הם יסגרו אותך. אבל חוץ מזה, באם אתה צריך עשרה חשבונות מייל, מאה, או אפילו אלף, אתה מוכן לצאת לדרך. מאידך, איי פייג' גם מציעה חשבונות מייל ללא הגבלה.

ברגע שיצרת את כל כתובות המייל שלך, אתה יכול ליצור רשימות נושאים, רשימות הכרזות, ומסננים להודעות. דרים הוסט מחזיקה באחד מכלי ניהול המיילים הכי איכותיים אשר אי פעם ראינו. דרים הוסט מציעה הגנת אנטי ספאם אשר משתמשת ברשימה השחורה של אימיילים מSPAMHAUS.

E-MARKETING ו-E-COMMERCE

דרים הוסט מציעה 14 ימי ניסיון עם CAFE-COMMERCE (במחיר מוזל של 21.05 דולר לחודש במקרה ויש לך חשבון אחסון שנתי בדרים הוסט) כדי לבנות את החנות המקוונת שלך. התכנית הזאת נותנת לך עמודים לכמות בלתי מוגבלת של מוצרים, ניהול מלאי והזמנות, שבלונות מותאמות ואפילו יצירת קודים לקופונים. או שאתה יכול פשוט להתקין ZENCART מתפריט ההתקנה בקליק ולהתחיל בחינם.

בנוסף לקרדיט של 100 דולר עבור גוגל אדוורדס, דרים הוסט נותנים לך לעקוב אחר התנועה באתר והאנליטיקס דרך CHARTBEAT. זה בשונה מרוב השירותים האחרים, אשר נוטים להתמקד רק בגוגל אנליטיקס.

אבטחה ואפשרויות אחרות

דרים הוסט מציעה שירות אנטי ספאם על האימיילים שלה, אך היא לא מציעה שירותי אנטי מאלוור. מאידך, אנחנו אוהבים את הכוונות שלה לחלקים אחרים הקשורים באבטחת האתר. בלוח הבקרה ישנו קישור קל למציאה עבור העריכה של קבצי .HTACCESS כדי לשלוט בגישה לאתר או כדי לעדכן סיסמא. עבור חלקים מהאתר אשר לא צריכים להיות מאונדקסים על ידי מנועי החיפוש, אתה יכול לחסום ספיידרים. אתה יכול להתקין עבודות קרון (עבודות אצווה אוטומטיות) כדי לתזמן מטלות ולנטר אחר התהליכים באתר שלך. אך אתה תהיה חייב להתקין את תעודות הSSL בעצמך. שוב, דרים הוסט היא לא חברה למתחילים.

אם הינך מפתח או שמא אתה מנהל צוות פיתוח, אתה תאהב את העובדה שדרים הוסט באה עם SUBVERSION לניהול את קבצי הקודים שלך. רוב ספקי שירותי האחסון מגבילים אותך לאפליקציות אשר רשומות בשוק התוכנות הפרטי שלהם. כלים לניהול גרסאות כמו SUBVERSION לדוגמה הם תוכנות שנדיר למצוא בשווקים האלה, כך שנחמד לראות את האפשרות הזו כדי להתקין את המאגר האישי שלך. כמובן, זאת בהנחה שאתה לא פשוט משתמש במאגרי גיט עבור הקוד שלך.

מה אם אתה לא באמת רוצה אתר או בלוג משלך, אלא רק מקום כדי לאחסן את הקבצים שלך? דרים הוסט גם מציעה את תכניות האחסון בענן דרים אובג'קטס, המתחילות מ0.95 דולר לחודש עבור 40 ג'יגה ומגיעות עד ל20 טרה עבור 299.95 דולר לחודש.

זמינות אתר חזקה

ניטור זמינות שרתי DreamHost

ניטור זמינות שרתי DreamHost

זמינות האתר הינה אחד הדברים הכי חשובים שקשורים בשירות אחסון האתר. אם האתר שלך נפל, לקוחות או גולשים לא יוכלו למצוא אותך או לגשת לשירותים ולמוצרים שלך.

לבדיקה הזו, עשינו שימוש בכלי ניטור כדי לעקוב אחר זמינות אתרי הבדיקה של דרים הוסט על פרק זמן של שבועיים. כל 15 דקות, הכלי עושה פינג לאתר ושולח לנו מייל אם הוא לא מצליח ליצור קשר עם האתר לפרק זמן של דקה או יותר. המידע הציג שדרים הוסט נותנת אחסון יציב להפליא, מצד שני, ארקסייב, נפל מספר גדול מאוד של פעמים באותו פרק הזמן.

שירות לקוחות איטי אך יסודי

דרים הוסט מציעים שירות לקוחות מבוסס אימיילים וטיקטים, בנוסף לצ'אט המקוון שלהם. אנחנו לא מצאנו דרך להתקשר ישירות, אשר היה מאכזב מכיוון שלפעמים אתה פשוט רוצה לדבר עם בנאדם ולשמוע את קולו. התמיכה דרך הצ'אט הייתה מספקת. ניסינו אותה בבוקר של יום עסקים ובשעות אחר הצהריים גם. חיכינו לפחות חמש דקות כאשר ניסינו בערב, ו30 דקות במהלך היום. זמני ההמתנה הארוכים האלו הם כמובן לא אידיאליים. גו דאדי מציעים תמיכה טכנית טלפונית 24 שעות ביממה בנוסף לצ'אט המקוון שלהם, וזמני ההמתנה קצרים בהרבה, אז אם אתה חושב שאתה תצטרך המון תמיכה ועזרה, אולי גו דאדי היא אפשרות יותר טובה.

שאלנו מהם ההבדלים בין אחסון אתרים רגיל לבין אחסון וורדפרס מותאם. הנציג נתן לנו את אותו המידע אשר כבר ראינו באתר, אך גם ציין כי השירות שלך דרים הוסט דאג והתקין עוד ערכות נושא ותוספים בברירת המחדל אם נלך על אפשרות האחסון הזו. הוא גם קידם את היתרונות שיש לגיבוי אוטומטי, שלא כמו להירשם לשירות חיצוני אם היינו עושים שימוש באחסון רגיל ומתקינים את הוורדפרס בעצמנו. זוהי תמיכה טכנית איכותית.

שאלנו גם את הנציג איך לייבא את התקנת הוורדפרס.קום לתוך דרים הוסט וקיבלנו הרבה קישור מועיל במיוחד עם הדרכה בצעד אחר צעד. הנציג גם הבהיר את דמי ההתקנה עבור תכנית חודשית. שוב, לא אהבנו את ההמתנה, אך היינו מסופקים מאוד שהנציג ידע על מה הוא מדבר, ועשה זאת במקצועיות.

חלומו של משתמש כבד

אם לבנות את האתר שלך עם הכלים שלך, או לבנות אותו במקום אחר ולייבא אותו בFTP אל השרת, נשמע כמו משהו שאתה יכול להתמודד איתו, כדאי לך מאוד לבחון את האפשרות של דרים הוסט. למשתמשים חסרי נסיון כדאי לבדוק את בחירת העורך גרין גיקס, אשר מציע הרבה יותר אחיזת ידיים ותמיכה בכל מהלך השירות.

אם זאת, בהתחשב שדרים הוסט נותנים לך 97 ימים כדי לבחון את שירותיה, אין לך באמת מה להפסיד אם תנסה, ויש לך הרבה יותר מה להרוויח אם תצליח. תודות לכלים המתקדמים ואפשרויות האבטחה, אחסון, רוחב פס, דומיינים ואימיילים לא מוגבלים, וגם הצעה נדיבה ביותר של התחייבות כספית במקרה ביטול, דרים הוסט הינה בחירת המערכת לשירותי אחסון אתרים.

ביקורות וחוות דעת של גולשים

ביקורת מערכת האתר
  • קלות שימוש
  • מאפיינים ותכונות
  • אבטחה וגיבויים
  • זמינות שרתים
  • שירות לקוחות
4.8

סיכום

דרים הוסט מציעה איזון כמעט מושלם בין מאפיינים למחיר, תודות לכלים המתקדמים ואפשרויות האבטחה, אחסון, רוחב פס, דומיינים ואימיילים לא מוגבלים, וגם הצעה נדיבה ביותר של התחייבות כספית במקרה ביטול, דרים הוסט הינה בחירת המערכת לשירותי אחסון אתרים.

Sending
ציון גולשים
4.71 (7 votes)

הוספת ביקורת חדשה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *