inmotion: אחסון אתרים

חברת האחסון אין מושן הוסטינג מציעה שירותים כמו כלים לבניית חנות מקוונת בחינם, אחסון אתרים שיתופי, שירותי אחסון ייעודי, אחסון בשרת וירטואלי (VPS) וכמובן שירותי אחסון וורדפרס מנוהל, בהם בחרנו בתור בחירת המערכת שלנו לתת הקטגוריה. ההתחייבות הארוכה להחזר כספי לצד שירותי לקוחות איכותי מציבים את החברה בפסגה יחד עם חברות האחסון המומלצות ביותר.
החל מ-$5.99 לחודש 90 ימי התחייבות כספית במקרה ביטול - החזר מלא.

inmotion אחסון אתרים: ביקורת מומחים וחוות דעת של גולשים אמיתיים

אם אתה בדיוק נמצא בתהליך חיפוש עבור שירות אחסון לאתר שלך אשר יתנו לך ליצור אתר אישי או מקצועי במהירות, עשה לעצמך טובה ובדוק את חברת אין מושן הוסטינג. חברה זו מציעה שירותים כמו כלים לבניית חנות מקוונת בחינם, אחסון אתרים שיתופי, שירותי אחסון ייעודי, אחסון בשרת וירטואלי (VPS) וכמובן שירותי אחסון וורדפרס מנוהל.

למעשה, חבילות האחסון לוורדפרס מנוהל אשר מציעה החברה כל כך נרחבות ומלאות אשר בחרנו בה בתור בחירת המערכת שלנו לתת קטגוריה זו. כדאי לך לבדוק את הצעות אין מושן עבור צרכי אחסון הוורדפרס המנוהל שלך, אך חשוב שתדע שלחברה זו ישנם כמה נושאים אשר מונעים ממנה מלעקוף את גרין גיקס ודרים הוסט, בחירות המערכת שלנו עבור שירותי אחסון אתרים למשתמשים מתחילים ולמשתמשים מתקדמים.

אין מושן נותנת התחייבות נדיבה מאוד להחזר כספי במקרה של ביטול עד 90 יום מתאריך ההרשמה לשירות לרוב החבילות שלה אשר גוברת על רוב החברות הקיימות בשוק. וכשזה נאמר, ההצעה הנדיבה של אין מושן עדיין נופלת במעט מההצעה הדומה של דרים הוסט, המתחייבת להחזר כספי עד 97 ימים.

השוואת שירותים ומחירי חבילות אחסון של inmotion

תכניות אחסון שיתופי

אין מושן מציעה שלושה חבילות מבוססות לינוקס לאחסון אתר בשרת שיתופי. הבסיסית שביניהם, לונץ' (העולה 5.99 דולר לחודש בהרשמה לשנה), תומכת בשני אתרים ועד לשישה כתובות דומיין. פאואר (7.99 דולר לחודש עם הרשמה לשנת שימוש) נותנת לך את האפשרות לפתוח עד שישה אתרים ועד 26 כתובות דומיין, בזמן שחבילת הפרו (13.99 דולר לחודש ברישום לתכנית השנתית) מציעה ספר בלתי מוגבל של אתרים וכתובות דומיין. כל חבילות האחסון השיתופי של אין מושן כוללות כמות בלתי מוגבלת של אימיילים, נפח אחסון והעברת נתונים חודשית, תוספת מרשימה למדי.

עדיין, דרים הוסט מקבלת מאיתנו את תואר בחירת המערכת עבור שירותי אחסון בשרת שיתופי. היריבה של אין מושן מציעה גם את כמות הדומיינים, אימיילים, נפח אחסון והעברת נתונים ללא הגבלה, והיא מוסיפה גם את הבחירה בין שרתים מבוססים לינוקס לבין שרתים מבוססים ווינדוס. האפשרות לשרת מבוסס ווינדוס הינה אפשרות חשובה אם לאתר שלך יש תוכנות הפועלות על מסגרת ASP.NET.

תכניות אחסון בשרת וירטואלי (VPS)

אין מושן מציעה שירותי אחסון בשרת וירטואלי הוגנים, אך המחיר ההתחלתי שלה יקר יחסית עם 44.99 דולר לחודש. מבין כל שירותי האחסון VPS שבדקנו, רק מדיה טמפל עם זיכרון הראם החזק שלה (64 ג'יגה) ונפח האחסון (600 ג'יגה) עולה יותר כסף עבור התכנית ההתחלתית שלה לאחסון מסוג זה. עדיין, אתה מקבל נתונים הגונים עם אין מושן, הכוללים אימייל ללא הגבלה, 8 ג'יגה של זיכרון ראם ו4 טרה של העברת נתונים חודשית. אמנם חשוב לשים לב, שחברת בלו הוסט מציעה את כמעט אותה ההצעה במחיר של 29.99 דולר לחודש.

הוסט ווינדס, המציעה את בחירת המערכת שלנו עבור אחסון אתרים בשרת וירטואלי, מציעה חבילות יותר מלאות וידידותיות לארנק אשר מתחילות ב7.50 דולר לחודש עבור ג'יגה אחד של זיכרון ראם, 25 ג'יגה של נפח אחסון, כמות אימיילים והעברת נתונים ללא מגבלה וחצי מעבד CPU, ומגיעה עד לתכנית המורחבת ביותר העולה 172 דולר בחודש ומספקת 28.5 ג'יגה של זיכרון ראם, 600 ג'יגה לנפח האחסון, וכמות אימיילים והעברת נתונים ללא הגבלות.

חבילות אחסון בשרת ייעודי

אתה יכול לשנות את התצורה של שרתי האחסון הייעודי המבוססים לינוקס אשר מציעה החברה (המתחילים ב-189 דולר לחודש) עם 1.2 טרה בייט של נפח אחסון, 15 טרה של העברת נתונים חודשית (אשר גובר על ההצעה של ארוויקס הנותנים 10 טרה ועל ההצעה של סייט גראונד הנותנים 5 טרה), וזיכרון ראם מרשים למדי עם 64 ג'יגה (הרוב הגדול של חברות האחסון אשר בדקנו מציעות רק 16 ג'יגה).

לאין מושן ישנם חבילות אחסון בשרת ייעודי יציבות ואיכותיות, אך גרין גיקס, בחירת המערכת עבור אחסון בשרת ייעודי, מציעה חבילות יותר נרחבות וכוללות. השרתים של גרין גיקס נותנים עד ל-25 טרה בייט של העברת נתונים חודשית (הצעה נדיבה למדי) ומבחר של מערכות הפעלה מבוססות ווינדוס וגם לינוקס.

ביקורת מומחים וסקירת שירותי inmotion

הקמה של אתר באחסון אין מושן

בחרנו בחבילת הלונץ' הבסיסית, אך היינו מאוכזבים לגלות שהיה זה מחובתנו להירשם לתכנית שנתית. כמו רוב חברות האחסון, ישנה הנחה במחיר במקרה ונרשמים לתוכנית שנתית (אפשר להירשם לעד שלוש שנים). אין מושן מצהירה על מחירי החידוש של החבילות האלו, כך שאין צורך לצפות להפתעות. במקרה הזה, שילמנו 4.89 דולר לחודש, הוזלה מהמחיר המקורי העומד על 7.99 דולר לחודש.

לאחר שבחרנו בכתובת דומיין, שיטת המכירה של החברה התחילה. כפתיחה, קיבלנו הצעה לשדרג את החבילה הקיימת שלנו לחבילת הפאואר, ולאחר מכן הצעה לפרטיות הדומיין (9.99 דולר לשנה), שירותי אחסון מנוהלים וגם חבילות אבטחה לאימייל מבית מקאפי. לבסוף, קיבלנו הצעה בדמות האפשרות להוסיף תוכנת ניהול תוכן אל החשבון שלנו: וורדפרס, פרסטהשופ או ג'ומלה. בסיום ההרשמה, הייתה אפשרות לשלם על ידי צ'ק או הזמנת רכישה, משהו שלעולם לא נתקלנו בו לפני כן.

למען האמת היינו מעט מודאגים כאשר עמוד האישור אמר שמומחה חשבונות ייצור עימנו קשר באמצעות הטלפון כדי לעזור לנו להתחיל להשתמש בחשבון, ולא הייתה לנו אפשרות להיכנס לחשבון. לעומת זאת, הטלפון היה בעצם מועיל למדי, והנציגה לא דחפה והפצירה בנו לבצע עוד רכישות נוספות. הנציגה שאלה מספר שאלות בסיסיות לגבי סוג האתר שאנחנו מעוניינים לבנות, ואז שלחה לנו מייל עם חומרים ללימוד התחלתי, הכוללים את דרכי ההתקנה של וורדפרס לאחסון, מכיוון שאמרנו לה שאנחנו מעוניינים לפתוח בלוג.

ניהלנו את הגדרות החשבון הכלליות דרך פאנל ניהול החשבון, אך הניהול של האתר דרשה כניסה לפאנל נפרד. היה לנו קצת מסובך למצוא ולהתקין את התוכנה הבסיסית המוצעת לבניית אתר, שלמרבה הפתע, נקראת תוכנת בונה האתרים פרימיום. לבסוף, יצרנו קשר עם התמיכה הטכנית שבצ'אט החי באתר, אך הנציג הפנה אותנו לתמיכה במייל. למרבה המזל, קיבלנו תגובה מהירה, ולאחר שנידבנו את סיסמת הAMP שלנו, צוות התמיכה היה יכול לעזור לנו להתקין את הנדרש (למרות שהיינו די לחוצים מלשתף את הסיסמה דרך המייל).

תוכנת בניית האתר דרשה עוד הרשמה הכוללת שם משתמש וסיסמה, אך תהליך בניית האתר עצמו היה ישיר ופשוט למדי. יש לך את האפשרות לבחור בין שלושה סוגים של אתר (אתר, בלוג או גלרית תמונות), לבחור ערכות נושא וצבעים, ואז אתה יכול לבחור את סוגי העמודים שתרצה לכלול באתר שלך. בנוסף לעמודים הסטנדרטיים כמו עמוד יצירת קשר ועמוד אודות, אתה יכול להוסיף עמודים מיוחדים, כמו פתיח בפלאש וחנות מקוונת. אחרי זה, אתה יכול לגרור ולהזיז מפה, סקר, קורא RSS או מודל קוד אל תוך העמודים שלך. לרוע המזל, תוכנת בניית האתרים פרימיום לא מבינה עמודי אתר מושכים למדי, אתר הניסיון שלנו נראה מעט מיושן. בסופו של דבר, אתה תמיד יכול להשתמש בוורדפרס כדי לבנות את האתר שלך.

הקמת בלוג וורדפרס

ישנם שני דרכים כדי לייבא וורדפרס ולהריץ אותו עם שרתי האחסון של אין מושן, אתה יכול להתקין את וורדפרס על גבי שרת סטנדרטי מבוסס לינוקס אשר אתה מקבל דרך חבילת אחסון האתר שלך או פשוט להירשם לחבילה המציעה שירותי אחסון וורדפרס מנוהל (המתחילה ב7.99 דולר לחודש). אין מושן מצטיינת באפשרות השניה, וזוהי הסיבה אשר בה בחרנו עבור תואר בחירת המערכת לשירותי אחסון וורדפרס מנוהל.

כמו חברות אחרות המציעות שירותי אחסון וורדפרס מנוהל, סביבת האחסון המנוהל של אין מושן מעוצבת במיוחד עבור התקנת וורדפרס ותוספים נלווים. למעשה, אתה לא באמת חייב להתקין את מערכת ניהול התוכן כלל, מכיוון שהיא מותקנת מראש בחבילה. ברגע שנרשמת אל מערכת הוורדפרס, יש באפשרותך ליצור פוסטים, עמודים וגלריות כמו שתוכל בכל אתר וורדפרס מנוהל עצמאית במקום אחר.

חברת אין מושן הוסטינג גוברת על המתחרות שלה בעזרת זריקת כל המגבלות לפח. היא מציעה כמות בלתי מוגבלת של אתרים, צפיות לדף, נפח אחסון וכמות העברת נתונים חודשית. רוב החברות המציעות שירותי אחסון וורדפרס מנוהל אשר בדקנו שמות מגבלות על התכניות האלו. שלא כמו WP ENGINE וPRESSABLE, אין מושן הוסטינג לא מאלצת אותך לגשת לחברת רישום דומיינים חיצונית כמו גו דאדי עבור חשבונות מייל וכתובות דומיין, הכל בא כבר כלול בתור חלק מהחבילה המוצעת. למעשה, שירותי האחסון וורדפרס מנוהל של אין מושן כוללים כתובת דומיין אחת חינמית, יתרון יפה. אפשרויות אחרות כוללות גיבוי יומי אוטומטי ואינטגרציה של אפליקציות גוגל.

לרוע המזל, איננה אפשרות לבנות חנות מקוונת E-COMMERCE עם חבילת האחסון הבסיסית לונץ'. על כל פנים, אין מושן הוסטינג מציעה שירותי אחסון וורדפרס מנוהל מעולים.

הקמת חשבון מייל

אין מושן כוללת בחבילות האחסון השיתופי שלה כמות מיילים ללא הגבלה. מתחרים אחרים בתחום, כמו איי פאואר וג'סט הוסט מציעים את האפשרות הזאת רק בחבילות המתקדמות ביותר שלהן. התקנת המייל היא פשוטה למדי והממשק כולל מד עוצמת סיסמה. אין מושן נותנת לך גישה למייל דרך תוכנות דסקטופ כמו אאוטלוק, או תוכנות אינטרנטיות כמו גם תוכנות מובייל. בזמן שאתה מתקין ומגדיר את המייל, אתה תקבל הצעה לערכת האבטחה של מקאפי שוב.

הקמת חנות מקוונת

אין מושן מציעה הרבה אופציות לפתיחת חנות מקוונת. אתה יכול להוסיף עמוד אי פייג' על ידי שימוש בבונה האתרים פרימיום ולבנות חנות פשוטה. אולם אפשרויות התשלום והסליקה מוגבלות. אתה יכול גם להוריד ולהתקין את אופן קארט או את פרסטה שופ (שניהן תוכנות חינמיות) על מנת ליצור חנות מורחבת וחזקה יותר. אנחנו ניסינו את אופן קארט (OPEN CART), התוכנה מציעה לוח בקרה מקיף במיוחד עבור המעקב אחר הלקוחות והמכירות, וכולל את אפשרויות המשלוח ודרכי תשלום. עובדה זו עוזרת לחברה לגבור על מתחרים כמו איי פאואר וג'סט הוסט, אשר גובות תשלום נוסף עבור דמי שימוש חודשי באפשרויות האי קומרס שלהן.

אבטחה

אין מושן מציעה כמה תוספי אבטחה, הכוללים שירותי גיבוי מרחוק בחינם עבור חשבונות בגודל שלא עולה על 10 ג'יגה. עבור אתרי וורדפרס, תוסף האבטחה סוקורי יכול להיות בשימוש כדי לסרוק תוכנות מזיקות וסיכונים נוספים לאבטחת האתר. תוכנת מקאפי להגנה מוירוסים וספאם (המתחיל ב1.39 דולר לחודש) זמינה גם עבור חשבונות המייל. יש באפשרותך לרכוש תעודת SSL לאבטחה (99.99 דולר לשנת שימוש, ו25 דולר דמי התקנה), אשר כולל גם כתובת IP ייעודית.

זמינות אתר אמינה

ניטור זמינות שרתי InMotion

ניטור זמינות שרתי InMotion

זמינות האתר הינו מרכיב חיוני במיוחד בכל מה שקשור לחווית האחסון שלך. אם האתר שלך לא פעיל, לקוחות וגולשים לא יוכלו למצוא אותך, וכמובן לא יוכלו לגשת לשירותים והמוצרים אותם אתה מציע באתר שלך. זהו תסריט מסרטי אימה. למרבה המזל, אין מושן נותנת זמינות אמינה בהחלט.

לשם בדיקה זו, עשינו שימוש בכלי ניתור אשר עוקב אחרי אתר הניסיון שבנינו תחת אחסון בשירותי אין מושן ובודק את זמינותו לתקופת זמן של שבועיים. כל 15 דקות, הכלי שולח פינג לאתר הניסיון ושולח לנו מייל במקרה והוא לא מצליח ליצור קשר עם האתר לפרק זמן של דקה ומעלה. המידע שהתקבל מניסוי זה הציג שאין מושן נותנת שירות יציב ביותר.

שירות לקוחות איטי אך יסודי

כפי שכבר צוין מקודם, אנחנו מחוייבים לדבר עם נציג מהתמיכה הטכנית של החברה כדי להפעיל את החשבון. זמן ההמתנה עמד על פחות מדקה, והנציגה הוכיחה עצמה כמאוד יעילה ועוזרת, היא שלחה לנו גם אימייל עם המסמכים אשר עזרו לנו להתחיל לעבוד. לאחר מכן עשינו בדיקה לצ'אט החי שמציעה החברה כדי ללמוד איך אפשר להבדיל בין שירותי אחסון וורדפרס מנוהל לבין שירותי אחסון רגילים. לפני ששוחחנו עם נציג משירות הלקוחות, תוכנת הצ'אט אילצה אותנו להכניס את השאלה שלנו.

קיבלנו ישר קישורי עזרה, אך אף אחד מהם לא הוכיח כמועיל ורלוונטי. לאחר מכן התחילה השיחה האישית, ותוך שניות אחדות נציג מטעם החברה התחבר לשיחה. מאוד מהר קיבלנו הסבר מועיל ומספק, ומצאנו את שירות הלקוחות של אין מושן הוסטינג כאיכותי ומועיל במיוחד.

אחסון אתרים אמין מאוד

אין מושן הוסטינג הינה חברת אחסון אתרים קלה מאוד לשימוש, עם זמינות אתר טובה, המון תוספים חינמיים, אפשרויות חינמיות לחנות מקוונת, כמות מיילים חופשית בכל החבילות, וגם התחייבות להחזר כספי במקרה של ביטול עד 90 יום. רק זה יהיה מספיק כדי להמליץ על אין מושן בתור חברה הנותנת שירותי אחסון אתרים כטובה יותר מהרבה מתחרות אחרות בתחום, מה גם שאפשרויות האחסון וורדפרס מנוהל שהם מציעים זכה בתואר הנכסף לבחירת המערכת לשירותים מסוג זה.

לעומת זאת, אין מושן לוקה במחסור בעובדה שהיא לא מציעה שרתים מבוססים ווינדוס, ולכן בחירת המערכת דרים הוסט יכולה להיות יותר מתאימה לך, אם האתר שלך דורש מערכת הפעלה מבית מיקרוסופט.

ביקורות וחוות דעת של גולשים

ביקורת מערכת האתר
  • קלות שימוש
  • מאפיינים ותכונות
  • אבטחה וגיבויים
  • זמינות שרתים
  • שירות לקוחות
4.6

סיכום

שירותי האחסון המלאים באפשרויות מציעים הרבה כלים עבור בניית האתר שלך, והיא מהווה את בחירת המערכת שלנו עבור שירותי אחסון וורדפרס מנוהל. ההתחייבות להחזר כספי הארוכה מהרגיל ואפשרויות האחסון השונות מציבות את חברת אין מושן במקום גבוה למדי בין המתחרות.

Sending
ציון גולשים
4 (2 votes)

הוספת ביקורת חדשה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *