SiteGround: אחסון אתרים

עם סייט גראונד, אתה משלם מעט יותר עבור קצת פחות מבחינת אפשרויות טכניות, אך האבטחה החזקה, שירות הלקוחות, וההדרכה הכלולה הופכות את חברת שירותי האחסון הזו לידידותית במיוחד עבור עסקים קטנים ומשתמשים מתחילים.
החל מ-$3.95 לחודש 30 ימי התחייבות כספית במקרה ביטול - החזר מלא.

SiteGround אחסון אתרים: ביקורת מומחים וחוות דעת של גולשים אמיתיים

סוף סוף הגעת למסקנה שהעסק שלך זקוק לאתר אינטרנט, אך בזמן שאתה מסתכל ברשימה הארוכה של חברות המספקות שירותי אחסון אתרים, ההרפתקה נראית פתאום מלחיצה. סייט גראונד ללא ספק יכולה לעזור לך בנושא זה, עם חבילות לאחסון שיתופי, אחסון ייעודי, אחסון בשרת וירטואלי ואחסון וורדפרס מנוהל המעוצבות כדי לא להמם עסקים קטנים עם התוספים הכי חדשניים והעזרים שבהם בסופו של דבר לא תשתמש.

אם יש לך צרכים פשוטים לאחסון האתר שלך ורוב הסיכויים שהם גם יישארו פשוטים, כנראה שישתלם לך לדבוק בחברת סייט גראונד, למרות שהיא מעט מוגבלת באפשרויות הטכניות שלה, היא אפשרות טובה במקרה ויש לך אתר קטן אך אתה מתכנן להקפיץ את הנוכחות המקוונת שלך עבור קהל גולשים בינלאומי ולהגדיל את המודעות לאתר. אם כל הדיבורים האלה על אחסון אתרים למשתמשים מתחילים גורם לך ללעג, דרים הוסט מהווה את בחירת המערכת שלנו עבור שירותי אחסון אתרים למשתמשים מנוסים.

סייט גראונד נותנת למנויים לשירות שלה לבטל את השירות עד פרק זמן של 30 ימים מיום חיוב כרטיס האשראי לבטל את השירות ולקבל החזר מלא. זהו התחייבות מכובדת, אבל אנחנו מעדיפים את זו של דרים הוסט, המציעה התחייבות לכספך חזרה עד 97 יום.

השוואת שירותים ומחירי חבילות אחסון של SiteGround

חבילות אחסון אתרים שיתופי

סייט גראונד מציעה 3 אפשרויות אחסון על בסיס חודשי. במהלך תקופת הניסיון שלנו סייט גראונד הריצה מבצע תחתו היינו יכולים לקבל את חודש ניסיון עבור 3.95 דולר וביטול עלות דמי ההתקנה על סך 14.95 דולר כפי שהיה נהוג בעבר. המבצע הזה גם נתן לנו גישה לשלושה חודשים של תמיכה טכנית מורחבת ללא כל תוספת תשלום, מה שבדרך כלל עולה 3.95 דולר לחודש.

אחסון שיתופיStartUpGrowBigGoGeek
דומייניםדומיין אחדללא הגבלהללא הגבלה
שטח אחסון10GB20GB30GB
תעבורת נתונים10,000 גולשים25,000 גולשים100,000 גולשים
מחיר חודשי$3.95$7.95$14.95

הלקוחות נדרשים להירשם לחוזים של שנה אחת ומעלה, סעיף שאינו נהוג בשוק חברות האחסון בחו"ל. אם אתה רוצה עוד זמן כדי לשחק עם העזרים והתוספים, אך לא רוצה להתחייב לחוזה של שנה שלמה, האפשרויות של חברת דרים הוסט על בסיס חודשי תהיה בחירה מוצלחת יותר. החבילות המוצעות על ידי סייט גראונד לשירותי אחסון בסוגים אחרים כן מציעים הרשמה על בסיס חודשי.

חברת סייט גראונד נותנת לך את האפשרות לבחור היכן יהיה מרכז המידע בו תרצה לאחסן את האתר שלך. ארה"ב (אילינוי), אירופה (אמסטרדם), אסיה הפאסיפית (סינגפור). אם במקרה ואתה מודאג בנוגע לפרטיות הנתונים או חוקי ההחזקה, עדיף לך לבחור במרכז הנתונים האירופאי. אם חלק גדול או רוב הגולשים שלך מבוססים באסיה, אתה יכול לבחור במרכז הנתונים היושב בסינגפור, או שאתה פשוט יכול לבחור בברירת המחדל שבארה"ב. קצת קשה לנו לדמיין שהרבה עסקים יבחרו באפשרויות האלו, אך מדובר באפשרות מתקדמת לחלוטין אשר לא ציפינו לראות מחברה המספקת שירותי אחסון במיוחד עבור משתמשים מתחילים.

החבילה ההתחלתית המבוססת לינוקס (המתחילה ב-3.95 דולר לחודש) כוללת אחסון לאתר אחד, 10 ג'יגה של נפח אחסון, תעבורת אתר המתאימה ל-10,000 גולשים כל חודש, כמות בלתי מוגבלת של אימייל ותמיכה עבור ביצועי האתר ושירותי אבטחה מטעם קלאוד פלייר (יפורט בהמשך). תכנית הגדילה (המתחילה ב-7.95 דולר לחודש) מכוונת לאתרים מעט יותר גדולים, עם תמיכה למספר רב של אתרים, 20 ג'יגה של נפח אחסון, תעבורת אתר המתאימה ל-25,000 מבקרים בחודש, אימיילים ללא הגבלה, תמיכת קלאוד פלירר, תעודת אבטחה מסוג SSL לשנה בחינם, והיכולת להחזיק עד 30 גיבויים.

התכנית המורחבת (המתחילה ב-14.95 דולר לחודש) מכוונת לאתרים גדולים, עם תמיכה באתרים מרובים, 30 ג'יגה של נפח אחסון, תעבורת אתר המתאימה ל-100,000 כניסות לחודש, אימיילים ללא הגבלה, תמיכת קלאוד פלייר, תעודת אבטחה מסוג SSL לשנה בחינם, היכולת לשמור עד 30 גיבויים ומאגר גיט. סייט גראונד גם מציעה ללקוחות אשר בוחרים בחבילה המורחבת חומרה טובה יותר עם פחות חשבונות (מה שאומר שאתה חולק חומרה איכותית יותר עם פחות אתרים שכנים), בנוסף להערכת PCI לאתר שלך כדי לוודא שהוא מתאים ומציית לדרישות של החברה.

לסייט גראונד יש תכניות אחסון אתרים שיתופי חזקות, אך כדאי לבדוק את האפשרויות שמציעה חברת דרים הוסט עבור שירותים מסוג זה. בחירת המערכת לשירותי אחסון אתרים שיתופי מציעה כמות בלתי מוגבלת של העברת נתונים, נפח אחסון, כתובות דומיין, וגם את האפשרות לאחסן את האתר שלך על שרת מבוסס ווינדוס.

סייט גראונד מציעה גם מספר של תוספים, הכוללים את הגיבוי היומי הבסיסי ללא עלות. אנחנו מאחלים ליום בו יותר חברות אחסון אתרים יעקבו אחר התוספת ההכרחית ויספקו גיבוי לאתרים ללא כל תוספת תשלום.

חבילות אחסון וורדפרס מנוהל

תכניות האחסון וורדפרס מנוהל של סייט גראונד מאוד מזכירות את החבילות אשר היא מציעה עבור שירותי אחסון שיתופי מבחינת המחירים, כמו כן, אתה תצטרך להירשם לתכנית של שנה, שנתיים או שלוש שנים.

החבילה הבסיסית עבור שירותי אחסון וורדפרס מנוהל של סייט גראונד, הנקראת סטארט אפ (עולה 3.95 דולר בחודש), מציעה נפח אחסון רחב למדי של 10 ג'יגה, עשרת אלפים כניסות בחודש, והיכולת לאחסן אתר וורדפרס אחד בלבד. תכנית הגדילה (7.95 דולר לחודש) מעלה את נפח האחסון ל-20 ג'יגה וכמות מבקרים חודשית של 25 אלף, התוספת העקרית היא היכולת לאחסן כמה אתרי וורדפרס שתרצה. התכנית המורחבת ביותר (14.95 דולר בחודש), מגדילה את ההצעה ל-30 ג'יגה בנפח האחסון ועד מאה אלף כניסות בחודש. כל חבילות האחסון מגיעות עם כמות חשבונות מיילים ללא הגבלה וגם כמות העברת נתונים ללא תקרה.

אחסון וורדפרסStartUpGrowBigGoGeek
דומייניםדומיין אחדללא הגבלהללא הגבלה
שטח אחסון10GB20GB30GB
תעבורת נתונים10,000 גולשים25,000 גולשים100,000 גולשים
מחיר חודשי$3.95$7.95$14.95

חבילות אחסון על שרת וירטואלי (VPS)

חברת סייט גראונד מציעה אחסון אתרים בשרת וירטואלי מבוסס לינוקס, המתחיל ב-60 דולר לחודש. אם אתה צריך עוד כוח, מצפה לתנועת גולשים גבוהה, או שיש לך דרישות מסוימות אשר מונעות ממך מלהשתמש בשירותי אחסון אתרים שיתופי, אלו הם אפשרויות טובות בשבילך לבחון.

ישנם ארבעה חבילות שונות, ואתה גם יכול לבחור בין שלושת מרכזי הנתונים בו תרצה לאחסן את האתרים שלך. השרת המתקדם של סייט גראונד, אנטרפרייז, מתגאה ב4 ג'יגה זיכרון פנימי, 80 ג'יגה בלבד לנפח האחסון, וחמש טרה בייט של העברת נתונים חודשית עבור 140 דולר בחודש. עדיין, הוסט ווינדס עדיין מובילה בתור בחירת המערכת עבור שירותי אחסון על שרת וירטואלי, הודות ל600 הג'יגה המותאם לנפח האחסון, כמות העברת נתונים חודשית ללא הגבלה, והאפשרות להשתמש בשרת מבוסס ווינדוס.

אחסון מנוהל בענןEntryBusinessBusiness PlusEnterprise
ליבות1x 3.0GHz CPU2x 3.0GHz CPU2x 3.0GHz CPU4x 3.0GHz CPU
זיכרון יעודי2GB DDR3 RAM2GB DDR3 RAM3GB DDR3 RAM4GB DDR3 RAM
שטח אחסון20GB40GB60GB80GB
תעבורה5TB5TB5TB5TB
פאנל ניהולWHM & cPanelWHM & cPanelWHM & cPanelWHM & cPanel
כתובות IP1111
ניהול שרתכלול במחירכלול במחירכלול במחירכלול במחיר
מחיר חודשי$60$80$100$140

שירותי אחסון שרת ייעודי

בנוגע לשירותי האחסון הייעודי של סייט גראונד, יש לך את הבחירה בין מגוון רחב של מעבדי CPU, זיכרון ראם, RAID, ותצורות אחסון שונות. החבילות נעות בין 229 דולר לחודש עבור השרת הבסיסי ועד ל429 דולר לחודש לשרת האנטרפרייז המתקדם. אתה יכול להרכיב על תצורת השרת עד ל-2 טרה בייט של נפח אחסון, 16 ג'יגה של זיכרון ראם, וחמש טרה בייט בלבד המיועדים להעברת נתונים (רוב החברות האחרות המציעות שירותים מסוג זה אשר בחנו מציעות 15 טרה בייט עבור העברת הנתונים החודשית).

לרוע המזל, סייט גראונד מציעה רק שרתים יעודיים מבוססים לינוקס. אם אתה מחפש שרת המבוסס ווינדוס, נציע לך לבדוק את גרין גיקס, בחירת המערכת שלנו עבור שירותי אחסון על שרת ייעודי. לא רק שהחברה מציעה את הבחירה בין שרתים מבוססים מערכת ההפעלה של לינוקס לבין שרתים מבוססים ווינדוס, אלא גם ההצעה של 25 טרה בייט להעברת נתונים חודשית (מבין כל החברות אשר בדקנו, דרים הוסט היא החברה היחידה אשר מציעה יותר מזה).

ביקורת מומחים וסקירת שירותי SiteGround

הקמת אתר המאוחסן בשרתי סייט גראונד

סייט גראונד לא מציעה כלי לבניית אתרים, אך היא מפצה על זה עם הדרכות מאוד מועילות. כאשר לראשונה נרשמנו לפאנל הניהול, הופיע מדריך אשר עודד אותנו ליצור אתר, ועזר לנו גם להתקין את ג'ומלה (תוכנת ניהול תוכן). הערכנו את העובדה שחברת סייט גראונד פישטה את כל תהליך ההתקנה, ונתנה לנו להתקין את התוכנה בפחות מחמש דקות. השינויים בתוכן היו כמובן תלויים בנו, אך האתר היה כבר באוויר ללא הרבה עבודה.

יכלנו להשתמש גם במדריך כדי להתחיל עם תוכנת wiki via site, פלטפורמת הפורום phpBB3, או התוכנה לחנות מקוונת פרסטה שופ, סי אס קארט או מג'נטו. במקום לבחור בג'ומלה, יכלנו גם להתקין ישר אתר וורדפרס. אם אתה רוצה לבנות בלוג, וויקי, פורום או חנות מקוונת, ולאו דווקא שילוב של כמה מאלה, ללכת עם אחד מהכלים האלו יהיה הרבה יותר קל מאשר להתקין את אחת התוכנות האלו בעצמך מאוחר יותר.

שירותי אחסון וורדפרס מנוהל

כמו כמה מהחברות המתחרות בה, סייט גראונד מציעה שירותי אחסון וורדפרס מנוהל. סייט גראונד מפקחת על התקנת התוכנה, כך שהאתר שלך יכול ליהנות מאבטחה מוגברת, גיבויים על בסיס יומי וכמובן, עדכוני תוספים אוטומטיים.

ברגע שנרשמת לוורדפרס, אתה יכול ליצור פוסטים, עמודים וגלריות כאוות נפשך, בדיוק כפי שתעשה עם כל אתר וורדפרס אשר מנוהל עצמאית.

אם ברצונך להתקין אתר וורדפרס לא מנוהל, אתה יכול לעשות את זה גם. לחצנו על האייקון של וורדפרס בלוח הבקרה המתקדם כדי להגיע לדף וורדפרס שבסופטקולוס, ספריית האפליקציות מגורם חיצוני של סייט גראונד. הלחיצה הפעילה מדריך אשר הוביל אותנו בכל שלבי ההתקנה. סייט גראונד גם אפשרה לנו להשתמש בתוסף קלפ, אשר נותן למשתמשי וורדפרס להתחבר דרך מכשיר הפלאפון שלהם במקום שם משתמש וסיסמה. אלו הם תוספים יחסית מתקדמים אשר לא ציפינו לראות כאן.

אימייל

הממשק של סייט גראונד מזכיר מאוד את הממשק של בלו הוסט, מה שאומר שכדי למצוא כל שתצטרך לא תצטרך לעבוד קשה כלל. אתה יכול ליצור כמה כתובות מייל שתרצה על ידי לחיצה על כפתור חשבונות המייל אשר ממוקם בלוח הבקרה. טופס האימייל של סייט גראונד הוא זהה לזה של בלו הוסט, וגם הוא מציע כלי לבדיקת חוזק הסיסמה בנוסף לכלי המייצר סיסמאות אקראיות. ארוויקס נותנת לך להתקין את כתובת המייל העיקרית בזמן תהליך ההרשמה לחבילת האחסון שלך. סייט גראונד פשוט נותנת לך ליצור את כולם יחד לאחר תהליך ההרשמה.

חנות מקוונת

אולי היה באפשרותנו להתקין את האתר מההתחלה עם תוכנות לבניית חנות מקוונת כמו פרסטה שופ, סי אס קארט או מג'נטו. תוכל למצוא בלוח הבקרה את הכפתורים עבור הכלים האלו מתחת לAutoinstallers, מה שהופך אותם לקלים למציאה במיוחד. או שאתה יכול גם ללכת לשוק הסופטקולוס ולבחור אחת מה30 האפשרויות המוצעות, הכוללות את ZenCard, Showare, OpenCart, ו-Axis, בין היתר. אנחנו השתמשנו במג'נטו כדי ליצור חנוות מושכת ויפה בשימוש בכלי הdrag & drop שלהם. אם אתה רק צריך עגלת קניות עבור האתר שלך, אין עם זה בעיה בכלל, או אולי אתה רוצה רק להתמקד בקבלות וחיובים, ישנה גם אפליקציה רק עבור זה.

אפשרויות אבטחה

סייט גראונד מציעה מספר אפשרויות אבטחה, הכוללות את התוסף HackAlert monitoring (עבור דולר אחד לחודש) כדי להודיע לך בכל פעם שהאתר שלך נמצא תחת מתקפה, כלי האנטי ספאם SpamAssasin ו-SpamExperts, הגנת הוט לינק, ורשימות חסימה של כתובות IP. סייט גראונד מציעה גם תוסף מעניין הנקרא Leech Protect, אשר נותן למנהלי האתר למנוע ממשתמשים את האפשרות לפרסם את הסיסמאות שלהם עבור חלקים מהאתר. אתה צריך להירשם לחבילת הגדילה אם תרצה לקבל גם תעודת אבטחה מסוג SSL בחינם.

אנחנו אהבנו גם את העובדה שסייט גראונד משתלבת עם קלאוד פלייר עבור ביצועים טובים יותר ועוד אפשרויות אבטחה. בזמן שבעלי האתר יכול להירשם בקלות עבור שירותי קלאוד פלייר, שילוב הכוחות בין החברות אומר שעוד אנשים אשר לא הכירו לפני את האפשרות הזאת כלל יכולים עכשיו להרוויח ממנה. בלו הוסט היא חברת האחסון היחידה מבין אלה שבדקנו אשר מציעה גם היא את שילוב הכוחות עם קלאוד פלייר.

עוד כלי מאוד שימושי עבור עסקים קטנים אשר אולי לא יהיו יכולים לגשת לכלים מסוג זה הינו סייט צ'ק. כלי הסריקת תוכנות האוטומטי הזה בודק את האתר שלך כדי לראות האם יש איזהשהו פריצה או תוכנה מזיקה באתר או בקוד שלך. זה רעיון טוב להריץ את הכלי מדי פעם, מכיוון שהדבר האחרון שתרצה לראות בתיבת המייל שלך הם הודעות מגולשים באתר שלך המודיעים כי הביקור באתרך השפיע לרעה על המחשב שלהם.

זמינות אתר אמינה

ניטור זמינות שרתי HostGator

ניטור זמינות שרתי HostGator

זמינות האתר הינו מרכיב חיוני במיוחד בכל מה שקשור לחווית האחסון שלך. אם האתר שלך לא פעיל, לקוחות וגולשים לא יוכלו למצוא אותך, וכמובן לא יוכלו לגשת לשירותים והמוצרים אותם אתה מציע באתר שלך. זהו תסריט מסרטי אימה. למרבה המזל, אין מושן נותנת זמינות אמינה בהחלט.

לשם בדיקה זו, עשינו שימוש בכלי ניתור אשר עוקב אחרי אתר הניסיון שבנינו תחת אחסון בשירותי אין מושן ובודק את זמינותו לתקופת זמן של שבועיים. כל 15 דקות, הכלי שולח פינג לאתר הניסיון ושולח לנו מייל במקרה והוא לא מצליח ליצור קשר עם האתר לפרק זמן של דקה ומעלה. המידע שהתקבל מניסוי זה הציג שאין מושן נותנת שירות יציב ביותר. האחסון השיתופי של ארוויקס ב3.20 דולר לחודש לעומת זאת, נפל מספר גדול מאוד של פעמים במהלך אותה תקופת ניסיון.

שירות לקוחות יעיל במיוחד

הפוקוס העיקרי של חברת סייט גראונד הוא בתמיכה הטכנית ושירות הלקוחות אשר היא מציעה, והדבר נראה לעין בשירותיה אם זה בגלל המדריכים הרבים, מאמרי מידע נרחבים, והשיעורים האינטראקטיביים שיש לה. התמיכה הטכנית זמינה עבורך דרך מערכת טיקטים מסודרת, צ'אט חי באתר, ומענה טלפוני וכמובן כולם זמינים 24 שעות ביממה. מערך התמיכה הנרחב הזה מהווה דרך עוד דרך בה סייט גראונד גוברת על ארוויקס בשירותים שלה.

עשינו בדיקה לצ'אט החי באתר של החברה והיינו מופתעים לגלות כמה מהר הגיע נציג מטעם החברה כדי לעזור לנו. במקום לתת לנו הערכה של כמה דקות אנחנו נאלץ להמתין לנציג, החלון פשוט אמר לנו שישנם שמונה אנשים מחכים בתור לפנינו. התחברנו לשיחה עם הנציג בתוך פחות משתי דקות. שאלנו על ההבדלים בין שירותי אחסון אתרים רגיל לבין אחסון וורדפרס מותאם, וקיבלנו תגובה ברורה ועניינית.

ביצענו שיחת טלפון לשירות הלקוחות של החברה בשעה 8 בבוקר בסוף השבוע כדי לשאול את הנציג הטלפוני על תהליך הייבוא של וורדפרס.קום והתקנתו על שרתי סייט גראונד. הנציג הוליך אותנו דרך כל התהליך בסבלנות רבה. אנחנו מניחים שזה היה יכול להיות יותר פשוט אם היינו מבקשים את התמיכה הזו דרך הצ'אט מכיוון שבצורה הזו הנציג היה יכול פשוט לשלוח לנו את הצעדים דרך חלון הצ'אט, אבל ביקשנו לעשות זאת דרך שיחה טלפונית.

חברת אחסון המחזיקה את ידך

חברת האחסון סייט גראונד מציבה את עצמה בבירור בתור חברת אחסון האתרים המתאימה במיוחד לעסקים קטנים. שירותי החברה המוצעים, החל מהמאפיינים המוגבלים לתמיכה, מעוצבים במיוחד עבור אותם חנויות של ההורים, עוסקים יחידים, ועסקים עצמאיים להם אין הרבה זמן או כישורים ונסיון בבניית אתרים. אם אתה לא מצפה למבול של גולשים באתר שלך כל יום, אז נפחי האחסון וכמות העברות הנתונים הבלתי מוגבלות לא באמת צריכות לעניין אותך.

ליתרה מכך, הכמות המפתיעה של אפשרויות האבטחה התוכל למצוא בין שירותי סייט גראונד מראה שהיא חושבת על אותם עסקים קטנים. בדרך כלל אתרים קטנים תמיד נמצאים בסיכון גבוה יותר לפריצות אבטחה ומתקפות, ורוב הסיכויים שאתרים מסוג זה לא ישקיעו בכלי לסריקת האתר כדי למצוא תוכנות מזיקות או בספקים לשירותי ענן כדי להגן עליהם מפני מתקפה של הכחשות לעסקה.

העובדה היא שסייט גראונד עושה את כל הדברים האלו עבור הלקוחות שלה, מראה שחברה זו היא ידידת אמת עבור עסקים קטנים בתחילת דרכם האינטרנטית. כאשר לאתרים האלו תגיע יותר תנועה, כדאי להם לבדוק את בחירות המערכת שלנו, גרין גיקס ודרים הוסט על מנת לקבל אפשרויות יותר מתקדמות ונפחי אחסון גדולים יותר.

ביקורות וחוות דעת של גולשים

ביקורת מערכת האתר
  • קלות שימוש
  • מאפיינים ותכונות
  • אבטחה וגיבויים
  • זמינות שרתים
  • שירות לקוחות
4.8

סיכום

עם סייט גראונד, אתה משלם מעט יותר עבור קצת פחות מבחינת אפשרויות טכניות, אך האבטחה החזקה, שירות הלקוחות, וההדרכה הכלולה הופכות את חברת שירותי האחסון הזו לידידותית במיוחד עבור עסקים קטנים ומשתמשים מתחילים.

Sending
ציון גולשים
4.6 (5 votes)

הוספת ביקורת חדשה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *