Hostwinds: אחסון אתרים

חברת האחסון הוסט ווינדס מציעה אפשרויות אחסון אתרים נרחבות וחזקות, במיוחד כשזה מגיע לבחירת המערכת שלנו לאחסון אתרים בשרת וירטואלי (VPS). למרות החוסר באחסון וורדפרס מנוהל החברה מציעה שירותי אחסון וירטואלי של שרתי המשחק מיין קראפט.
החל מ-$4 לחודש 60 ימי התחייבות כספית במקרה ביטול - החזר מלא.

Hostwinds אחסון אתרים: ביקורת מומחים וחוות דעת של גולשים אמיתיים

אם אתה כרגע נמצא בתהליכי חיפוש עבור שירותי אחסון אתרים אשר משלב אחסון מוזל ממוקד SMB לבין עוצמה משמעותית, הוסט ווינדס צריך לשבת גבוה ברשימה שלך. החברה מציעה מגוון רחב של חבילות אחסון, אם זה שירותי אחסון שיתופי, שרת וירטואלי (VPS) ואחסון בשרת ייעודי אשר תוכננו כדי למשוך גם את הלקוחות הקטנים וגם את העסקים הגדולים.

למעשה, הוסט ווינדס היא חברה גמישה ומלאה באפשרויות להצעות השרת הוירטואלי שלה אשר הופך אותה לבחירה הטובה ביותר שלנו בתת הקטגוריה הזו. בסך הכל, הוסט ווינדס הינה חברה המספקת שירותי אחסון ששווה לבדוק, למרות שהיא לוקה בחוסר של שירותי אחסון וורדפרס מנוהל והעובדה שקשה למצוא את דרך הביטול.

הוסט ווינדס מציעה התחייבות להחזר כספי במקרה של ביטול עד 60 יום, הצעה אשר גוברת על רוב המתחרים בשוק, אך לא חזקה כמו ההצעה של דרים הוסט אשר נותנת עד 97 יום בהצעה שלה. אם תבחר לבטל את המינוי שלך, אתה תצטרך לחפור כדי למצוא את אזור ניהול החשבון. כפתור הביטול הוא לא כפתור קל למציאה.

השוואת שירותים ומחירי חבילות אחסון של Hostwinds

חבילות אחסון שיתופי

הוסט ווינדס מציעה תכניות שירותי אחסון אתרים שיתופי אטרקטיביות וידידותיות לארנק אשר באות בשלושה צורות: בסיסי, מתקדם, ואולטימטיבי. החבילה הבסיסית (המתחילה ב-4 דולר לחודש) מציעה כמות העברת נתונים חודשית ושטח אחסון ללא הגבלה, כתובת IP ייעודי בחינם, ואת היכולת לאחסן כתובת דומיין אחת. החבילה המתקדמת (המתחילה ב-5.5 דולר לחודש) גוברת על החבילה הבסיסית בכך שהיא נותנת לך להשתמש בעד 4 דומיינים. החבילה האולטימטיבית (המתחילה ב-6.50 דולר לחודש) מוסיפה את האפשרות לאחסן כמות בלתי מוגבלת של דומיינים וכתובת IP פרטית בחינם.

אלא אם אתה ממש לחוץ בתקציב שלך, אין באמת סיבה ללכת על חבילה אחרת פרט לאולטימטיבית אם תבחר בהוסט ווינדס לשירותי אחסון האתרים שלך אשר תספק לך גם אפשרות לצמוח. כמו בהרבה מהמתחרים בשוק אחסון האתרים, הוסט ווינדס תיתן הנחה אם תירשם לתכנית רב חודשית.

שירותי האחסון השיתופי של הוסט ווינדס מציבה עצמה כאחת המובילות בנוגע לערך לכסף בו תשלם עבור שירותים מסוג זה. התכניות שלה גוברות בקלות על התכניות של החברות האחרות שנבדקו, אשר מציבות מגבלות על נפח האחסון ועל כמות העברת הנתונים החודשית.

חבילות אחסון פרטי וירטואלי VPS

אם אתה מחפש שירותי אחסון על שרת וירטואלי (VPS), הוסט ווינדס יכולה לדאוג לך בצורה טובה בעזרת אפשרויות האחסון הכוללות תקציב, פרימיום, ווינדוס, SSD ווינדוס וSSD לינוקס. לא משנה באיזה חבילה תבחר, האתר שלך הוסט ווינדס מספק סליידר שימושי אשר נותן לך לנווט בתצורה בתוך כל חבילה ספציפית.

לדוגמה, החבילה התקציבית אשר מתחילה ב-7.50 דולר לחודש (עבור ג'יגה אחד של זיכרון, 25 ג'יגה לנפח האחסון, כמות העברת נתונים חודשית ללא הגבלה, אימיילים ללא הגבלה וחצי מעבד CPU), אך מגיעה עד ל172 דולר לחודש (עבור 28.5 ג'יגה זיכרון ראם, 600 ג'יגה לאחסון, אימיילים והעברת נתונים ללא מגבלה ושמונה מעבדי CPU). חבילת האחסון SSD ווינדוס מתחילה ב13.50 דולר לחודש (עבור ג'יגה אחד של זיכרון ראם, 25 ג'יגה נפח אחסון, כמות אימיילים והעברת נתונים ללא הגבלה ומעבד CPU אחד), ומגיעה לחבילה המקסימלית אשר תעלה 209 דולר בחודש (35 ג'יגה זיכרון ראם, 170 ג'יגה נפח אחסון, כמות אימיילים והעברת נתונים ללא הגבלה ושמונה מעבדי CPU). בקצרה, הוסט ווינדס נותנת תכניות שרת וירטואלי גמישות וחזקות אשר גוברות בקלות על ההיצע של ארוויקס לדוגמה. כתוצאה מכך, הוסט ווינדס הינה בחירת המערכת עבור שירותי אחסון בשרת פרטי וירטואלי.

פרט אחד הייחודי בנוגע לשירותי האחסון שרת וירטואלי של הוסט ווינדס: החברה גם מציעה שירותי אחסון וירטואלי של מיין קראפט (כן, כמו משחק המחשב!). כמו שירות האחסון הוירטואלי הסטנדרטי, אחסון מיין קראפט נותן סליידר אשר מאפשר לך לבחור בקלות שרת מתואם מראש. חבילת הכניסה ההתחלתית (8 דולר לחודש) מעוצבת עבור מקסימום של עשרה אנשים, החבילה המורחבת ביותר (160 דולר לחודש) יכולה לאכלס עד למקסימום של 350 אנשים.

חבילות אחסון שרת ייעודי

הוסט ווינדס נותנת לך את האפשרות לבחור בין שרת ייעודי הניתן להתאמה וגם פרי פאב. גם שני האפשרויות מתחילות ב100 דולר לחודש (לשרתים הבסיסיים), אך כל אחד מהם יכול להעלות את המחיר בהרבה, תלוי בתצורה בו תבחר לשרת.

אתה יכול להלביש על השרתים הניתנים לתיאום עד לשלושה טרה בייט של נפח אחסון (פר כונן, עם מגבלה של ארבעה כוננים), 64 ג'יגה של זיכרון ראם וכמות העברת נתונים לא מוגבלת. אם תבחר באפשרויות הכי גבוהות בכל הקטגוריות, תוכל בקלות להגיע לאלף דולר בחודש. למרות שהשרתים הייעודיים של הוסט ווינדס מציעים יותר שרירים וכוח מאשר המתחרים שלהם בקטגוריה הזו אשר בדקנו, הם שניים לבחירת המערכת ליקוויד ווב בכמה נושאים מרכזיים. לדוגמה, השרתים הייעודיים של ליקוויד ווב יכולים להיות מותאמים עם 512 ג'יגה של זיכרון ראם. ליקוויד ווב מציעה את השירות הטוב ביותר אם אתה צריך כמות כוח היסטרית שכזו.

ביקורת מומחים וסקירת שירותי Hostwinds

כלי בונה האתרים אשר כלול בחבילות האחסון של הוסט ווינדס הנקרא 'טרנדי טולס', זה הכלי בו השתמשנו כדי לבנות את אתר הנסיון שלנו עבור ניסוי זה. ישנם עשרות של תבניות ערכות נושא מוצעות, הכוללות ביניהן אתרי עסקים, צילום ואפילו כנסיות, אנחנו בחרנו באתר לפיצריה. טרנדי טולס ביקש מאיתנו להקליד את שם האתר ואז להשתמש בכלי מונע HTML-5 כדי לגרור ולהזיז את האלמנטים באתר.

טרנדי טולס מציע הרבה יותר אפשרויות לבניית האתר מאשר כלי בניית האתרים של 1&1 לדוגמה, אך הוא עדיין לא מהטובים שבדקנו. מצאנו את זה קל למדי לגרור ולהזיז טקסט, להוסיף תמונות, ולשנות את ערכות הצבע של התבנית והסכמה. שלא כמו כלי בניית האתר של 1&1, טרנדי טולס נותן לך את האפשרות להוסיף את הקוד שלך, דבר אשר פותח את הדלת לעוד התאמות במראה האתר. למעשה, 1&1 דורשת ממך להירשם לכלי המורחב של בניית האתרים שלהם (9.99 דולר לחודש) אם תרצה להוסיף את הקוד שלך.

אתר וורדפרס מנוהל

הוסט ווינדס גם נותנת לך להתקין את וורדפרס בתור המערכת לניהול התוכן, אך היא לא מציעה שירותי אחסון וורדפרס מנוהל. אם אתה מעוניין בשירות מסוג זה, אנחנו ממליצים לבדוק את אין מושן הוסטינג, בחירת המערכת שלנו עבור שירותי אחסון וורדפרס מנוהל.

חנות מקוונת

ספריית התוכנות של הוסט ווינדס מכילה את אפליקצית הניהול לחנות מקוונת מג'נטו. עשינו שימוש באפליקציה זו כדי ליצור חנות אטרקטיבית והפעלנו את בונה ה-DRAG & DROP שלהם לבניית החנות הניסיונית שלנו.

אפשרויות אבטחת מידע

הוסט ווינדס מציעים כלי ניתור אתרים מתקדם עבור תוספת של 1.50 דולר לחודש. התוסף הזה גורם להוסט ווינדס לעקוב אחר האתר שלך מסביב לשעון וליצור טיקט תמיכה בצורה אוטומטית בשמך במקרה והאתר שלך נפל. יש באפשרותך גם להוסיף 5 דולר חודשי ולקבל הגנה לID שלך, וכך השם והכתובת שלך לא יחשפו בתהליך רישום האתר.

זמינות אתר אמינה

ניטור זמינות שרתי HostGator

ניטור זמינות שרתי HostGator

זמינות האתר שלך הינו המרכיב הכי חיוני בכל מה שנוגע לאחסון אתרים. אם האתר שלך קרס, קהל הלקוחות והגולשים שלך לא יוכלו לגשת לאתר שלך ולעשות שימוש במוצרים או בשירותים אשר אתה מציע. זהו ללא ספק משהו שלא תרצה שיקרה לך. למרבה המזל, גו דאדי נותנים שירות אמין למדי.

למען הבדיקה עשינו שימוש בכלי ניתור אתרים כדי לבחון את אתר הניסיון שבנינו בשרתי האחסון של גו דאדי לפרק זמן של שבועיים. כל 15 דקות, הכלי עשה פינג עם האתר שלנו ובמקרה שלא נוצר קשר למשך יותר מדקה, קיבלנו מייל ישיר המדווח על זה. המידע אשר התגלה הוכיח שהשירות שגו דאדי מציעה אמין ביותר. ארוויקס מצד שני, בתכנית האחסון השיתופי ב-3.20 דולר לחודש, הראתה שהאתר אשר בנינו שם נפל מספר גדול מאוד של פעמים במהלך אותם שבועיים.

שירות לקוחות מעולה

הוסט ווינדס מציעה שירות טלפוני, צ'אט חי באתר, ומערכת תמיכה בטיקטים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. עשינו בדיקה לצ'אט החי פעמיים במהלך ימי עבודה בשעות אחר הצהריים, ובשני המקרים לא היינו צריכים לחכות יותר מכמה שניות לפני שהנציגים מטעם הוסט ווינדס ענו לקריאה שלנו. בשני המקרים הנציג בצד השני של הצ'אט הסביר בצורה מדוייקת את ההבדלים בין אחסון שיתופי לבין אחסון בשרת וירטואלי.

ביצענו גם שיחה לשירות התמיכה בערב יום עבודה כדי ללמוד על אחסון המיין קראפט של הוסט ווינדס. הנציג הידידותי נתן לנו את כל הפרטים הדרושים בצורה שהיה קל מאוד להבין. בסך הכל, אנחנו נהנינו מחווית התמיכה הטכנית של הוסט ווינדס.

חלף עם הרוח: סיכום סקירה כללית

הוסט ווינדס עושים הרבה דברים נכון. הם מציעים שירות לקוחות ותמיכה טכנית טובים, שרתים המבוססים על לינוקס וגם ווינדוס וחבילות אחסון מתומחרות נכון אשר יכולות לדבר למגוון רחב מאוד של אנשים וחברות. חוסר באחסון וורדפרס מנוהל מונע מהחברה להיות אחת מבחירות המערכת הכללית כמו דרים הוסט, אשר היא גם בחירת המערכת שלנו כחברת האחסון המומלצת ביותר. בדומה לזה, ההצעות המתקדמות שלה לא מגיעות לידי תחרות אמיתית עם החברות החזקות ביותר. אם זאת, הוסט ווינדס הינה חברת שירותי אחסון יציבה ואיכותית עבור אלו אשר דורשים שירותי אחסון בהמלצה על שרת וירטואלי כדי להניע את האתרים שלהם.

ביקורות וחוות דעת של גולשים

ביקורת מערכת האתר
  • קלות שימוש
  • מאפיינים ותכונות
  • אבטחה וגיבויים
  • זמינות שרתים
  • שירות לקוחות
4.6

סיכום

הוסט ווינדס מציעה אפשרויות אחסון אתרים נרחבות וחזקות, במיוחד כשזה מגיע לבחירת המערכת שלנו לאחסון אתרים בשרת וירטואלי (VPS). לעומת זאת, ישנם כמה טענות קטנות אשר מונעות מהחברה להיות הטובה ביותר בעינינו בין שאר המתחרות.

Sending
ציון גולשים
4.5 (4 votes)

הוספת ביקורת חדשה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *