GoDaddy: אחסון אתרים

חברת האחסון גו דאדי מציעה כלים המיועדים לעסקים, שרתים המבוססים על לינוקס ועל ווינדוס, שרתים וירטואליים (VPS), שרתי אחסון ייעודי וצוות נציגי שירות הלקוחות המפתיע לטובה אשר אליהם אפשר לפנות בכל שעות היום כשתסבלו מאיטיות וחוסר זמינות לעתים קרובות.
החל מ-$8.99 לחודש 45 ימי התחייבות כספית במקרה ביטול - החזר מלא.

GoDaddy אחסון אתרים: ביקורת מומחים וחוות דעת של גולשים אמיתיים

אם אתה בעל עסק, או שאתה מתכנן לפתוח אחד בעתיד הקרוב, אתה תצטרך נוכחות מקוונת כך שלקוחות פוטנציאליים יוכלו למצוא את השירותים והמוצרים שלך ברשת. זה אומר שאתה תצטרך לבחור שירות לאחסון האתר שלך כמו גו דאדי כדי לספק לאתר את היסודות להם הוא זקוק. גו דאדי מציעה שירות לקוחות אישי ואיכותי, אך היא מצטיינת באחסון עבור המגזר עסקי וכוללת הרבה כלים המיועדים לעסקים, הכוללים שרתים המבוססים על לינוקס ועל ווינדוס, שרתים וירטואליים (VPS), שרתי אחסון ייעודי וצוות נציגי שירות הלקוחות המפתיע לטובה אשר אליהם אפשר לפנות בכל שעות היום.

אז במה החבילה הכוללת של גו דאדי לוקה בחיסרון? ראשית, חבילות האחסון השיתופי סבלו מאיטיות וחוסר זמינות לעתים קרובות, כמו, מבחינת העומק אותו אפשר למצוא בשירותים המוצעים על ידי חברות כמו גרין גיקס ודרים הוסט, בחירות המערכת לשירותי אחסון אתרים למשתמשים מתחילים ומתקדמים. אך עדיין, גו דאדי היא חברה היותר ממסוגלת לספק את צרכי הלקוחות שלה (העסקיים בעיקר).

שימו לב: גו דאדי מציעה התחייבות להחזר כספי במקרה של ביטול עד 45 יום, דרים הוסט גוברת על ההצעה הזאת עם התחייבות לפרק זמן של 97 ימים.

השוואת שירותים ומחירי חבילות אחסון של GoDaddy

חבילות אחסון שיתופי

גו דאדי גובה מחיר חודשי עבור שרתי האחסון שלה המבוססים לינוקס או השרתים המבוססים ווינדוס, אך היא מוכנה להוריד את המחיר אם במקרה ואתה מוכן להתחייב לתכנית רב חודשית או אפילו שנתית.

לצערנו, גו דאדי דורשת ממך להירשם לתכניות המורחבות יותר כמו דלוקס או אולטימייט (המתומחרות ב-8.99 דולר לחודש ו-14.99 דולר בחודש) כדי לקבל את האפשרות להירשם לשירות על בסיס חודשי (התכנית הבסיסית תדרוש ממך להירשם לתקופת זמן מינימלית של שלושה חודשים). דבר זה אולי לא ישפיע בצורה קשה על עסקים פועלים, אך בלוגרים קצרים בתקציב אולי לא כל כך יעריכו את חוסר האופציה לחבילה בסיסית על בסיס חודשי של גו דאדי. אם בנושא זה אנחנו נמצאים, לחברת אין מושן הוסטינג ישנה תכנית יותר טובה.

חבילת האחסון השיתופי הבסיסית של גו דאדי כוללת כתובת דומיין אחת בחינם (דומיין .קום) אשר אתה יכול לשמור כל עוד אתה משתמש בשירותי החברה, 100 ג'יגה של אחסון, היכולת לאחסן אתר אחד, כמות העברת נתונים חודשית בלתי מוגבלת, ומאה כתובות אימייל. תכנית הדלוקס (המתחילה ב-8.99 דולר לחודש, או 4.49 דולר לחודש בהתחייבות לתכנית שנתית) עולה על החבילה הבסיסית בעזרת הוספה של נפח אחסון ללא הגבלה, כמות אתרים לאחסון בלתי מוגבלת ו500 כתובות מייל. החבילה האולטימטיבית (המתחילה ב-14.99 דולר לחודש, או 7.49 לחודש בהתחייבות לתכנית שנתית) מוסיפה גם כלי ניהול DNS פרימיום, 1000 כתובות מייל ותעודת אבטחה מסוג SSL לשנה אחת.

גו דאדי מציעה תכניות אחסון שיתופי איכותיות, אך גרין גיקס עדיין שולטים בתור בחירת המערכת שלנו לשירותי אחסון אתרים שיתופי. כמו גו דאדי, גרין גיקס מתגאים בכמות דומיינים, שטח אחסון, כמות העברת נתונים ללא הגבלה, כמו גם יכולת הבחירה בין שרת מבוסס לינוקס לשרת מבוסס ווינדוס, אך היא גוברת עליה על ידי הצעת כמות בלתי מוגבלת של אימיילים.

חבילות אחסון פרטי וירטואלי VPS

אולי הוסט ווינדס זכתה בתואר בחירת המערכת עבור אחסון בשרת וירטואלי, אך זה לא אומר שלגו דאדי אין חבילות אחסון VPS מרשימות משלהם. התכניות עבור אחסון מסוג זה של גו דאדי (המתחילות ב19.99 דולר לחודש) מציעות שרתים מבוססים ווינדוס ולינוקס גם, בנוסף לכמות בלתי מוגבלת של דומיינים ואימיילים. עסקה מרשימה למדי.

אז למה גו דאדי נופלים מההצעה הזוכה בתואר בחירת המערכת לאחסון מסוג זה? הוסט ווינדס מציעה כמות העברת נתונים חודשית לא מוגבלת (עם גו דאדי ישנה הגבלה ל8 ג'יגה חודשי), כלים לבניית אתרים משובחים וחזקים יותר, והתקנת וורדפרס פשוטה בהרבה. עדיין, כלי האחסון בשרת וירטואלי של גו דאדי הינם אפשרות שיש להתחשב בה עבור אנשים אשר רוצים פתרון אחסון לאתרים שלהם אשר חזק יותר מאשר אחסון שיתופי, אך עדיין לא רוצים לשלם עבור שירותי אחסון בשרת ייעודי היקרים יותר.

חבילות אחסון שרת ייעודי

שרתי האחסון הייעודי של גו דאדי באים במספר תצורות. התכנית הבסיסית מתחילה ב-129 דולר לחודש, שם אתה יכול להלביש על השרתים עד ל-32 ג'יגה של זיכרון ראם, 1.5 טרה של נפח אחסון ועד 20 טרה להעברות נתונים חודשית. הכמות המרשימה של זיכרון ראם המגיעה עד ל-32 ג'יגה מציעה 16 ג'יגה יותר מאותה תכנית של גרין גיקס, בחירת המערכת כאחסון בשרת ייעודי הטובה ביותר, אך גו דאדי מפסידים כאן נקודות מכיוון שהם אינם כוללים אימיילים בחבילה זו, אותם יש לרכוש בנפרד. בנוסף לזה, גרין גיקס מציעים 25 טרה מרשימים ביותר אשר גוברים על ההצעה של גו דאדי, כמו גם ההצעה של בלו הוסט (15 טרה), סייט גראונד (5 טרה), והרבה חברות אחסון אתרים אחרות.

ביקורת מומחים וסקירת שירותי GoDaddy

הקמת אתר מאוחסן בגו דאדי

כלי בניית האתרים של גו דאדי הינו כלי מעולה. מצאנו שבכלי קל מאוד להוסיף טפסים, קישורים לרשתות החברתיות, גוגל מפות, מצגות ופריטים אחרים עבור אתר הניסיון שלנו על ידי גרירה שלהם לאורך ולרוחב התבנית. כלי בניית האתרים של גו דאדי הניב אתר מושך ואטרקטיבי יותר מרוב המתחרים.

לרוע המזל, כלי בניית האתרים של גו דאדי לא מגיע בחינם, אתה תחוייב להוסיף עוד דולר כל חודש עם תכנית האחסון שלך כדי להשתמש בכלי זה. אולי לא מדובר בהרבה כסף, אך זה עוד קצת שיוצא מהכיס שלך וחשוב לשים לב לזה. לגו דאדי ישנן עשרות אפליקציות בספריית ההתקנות שלהם אשר בהם אפשר להשתמש כדי לשפר את האתר שלך, הכוללות את הום פיינדר, פיי פאל, ילפ ועוד.

התקנה של אתר וורדפרס מנוהל

גו דאדי מציעים אחסון וורדפרס מנוהל המתחיל ב3.99 דולר לחודש. הרשמה לשירות מסוג זה מניבה יתרונות: לגו דאדי יש אלפי ערכות נושא ותוספים בארסנל שלה, והיא מציעה גיבוי יומי אוטומטי כמו גם עדכונים לוורדפרס, אוטומטיים כמובן. כמו רוב החברות המציעות אחסון וורדפרס מנוהל, גו דאדי לא מכריחה אותך להתקין את תוכנת ניהול התוכן (CMS), מכיוון שהיא כבר מובנית ומותקנת מראש. ברגע שנרשמת והתחברת לוורדפרס, אתה יכול ליצור פוסטים, עמודים וגלריות כרגיל כמו בכל אתר וורדפרס מנוהל עצמאית.

שירות אחסון הוורדפרס המנוהל של גו דאדי מגיע עם נפח אחסון לא מוגבל כמו העברת נתונים חודשים ללא הגבלה, כך שאתה לא צריך לדאוג בנוגע למכסה שלך. לגו דאדי כן יש מגבלה משלו, אתה צריך לרכוש אימייל בנפרד. אין מושן הוסטינג, בחירת המערכת שלנו עבור אחסון אתרי וורדפרס מנוהלים, נותן לך ליצור כתובות מייל ללא הגבלה מבלי להוסיף כסף. שים לב: אם אתה מתכנן להתקין אתר המנוהל בוורדפרס על גבי שרת לא מנוהל של גו דאדי, צפה לאתגר. גו דאדי דורשת שקודם כל תמחק את מסד הנתונים לפני ההתקנה של וורדפרס משום מה. זה היה אמנם פשוט לעשות, אך אנחנו יכולים לדמיין משתמשים פחות מנוסים אשר יהיו מאויימים מהדרישה הזו. בכל שאר חברות המציעות אחסון מסוג זה לא נתקלנו בעוד אחת הדורשת את הפעולה הזו.

חשבונות מייל

גו דאדי אמנם מוסיפים חשבונות אימייל עם כל אחת מחבילות האחסון השיתופי שלהם אך הם לא נותנים את האפשרות הזו במקרה שבוחרים באחסון על גבי שרת ייעודי. אם אתה מתכנן לרכוש אימיילים, הנה התקציר:

אימייל אסנטיאלס (המתחיל ב-4.99 דולר לחודש, או 3.99 דולר לחודש בהתחייבות לשנה) נותן לך 5 ג'יגה של אחסון למייל, לוח שנה רב מכשירי וסינכרון אנשי קשר, בנוסף לשני ג'יגה של מיקרוסופט וואן דרייב עבור אחסון ענן עסקי. ביזנס אסנטיאלס (המתחיל ב-9.99 דולר לחודש, או 7.49 דולר לחודש עם התחייבות לתכנית שנתית) מעלה את נפח האחסון למייל עד ל-50 ג'יגה, מעלה את אחסון הענן של וואן דרייב עד לטרה אחד, ומוסיף קיום ועידה מקוונת ללא הגבלה וגישה ותוכנות וורד ואקסל מקוונות. פרודקטיביטי פלוס (המתחיל ב-14.99 דולר לחודש, או 7.49 דולר לחודש בהתחייבות ל12 חודשי שימוש) מוסיפה גם אפליקציות של מייקרוסופט אופיס למכשיר הנייד.

מצאנו את ההתקנה של האימייל של גו דאדי קלה למדי, בעוד ששרת האחסון מפציר בך ליצור אחד בזמן תהליך ההרשמה לשירות האחסון שלהם. בחרנו פשוט את הדומיין אשר אליו כתובת המייל תהיה מופנית והקלדנו שם משתמש וסיסמא למייל.

חנות מקוונת

גו דאדי עושים שימוש בסל קניות מהיר (המתחיל ב9.99 דולר לחודש), תוכנת חנות מקוונת אשר הורדנו לאתר הניסיון שלנו בהתקנת האחסון בגו דאדי. סל הקניות המהיר דרש יותר מידע בנוגע לבניית עמודים לחנות מקוונת מאשר יוצרי העמודים של החברות המתחרות, אך הוא הוסיף לנו יותר גמישות בנושא של איך אנחנו רוצים שהפנים של החנות ייראו.

הצלחנו ליצור חנות מושכת ואטרקטיבית בעניין של מספר דקות בעזרת גרירה והזזה של אלמנטים באתר. סל הקניות המהיר הבסיסי מציע ג'יגה אחד של נפח אחסון, אינטגרציה של קוויק בוקס, כלי ניהול זיופים והונאות, ושוברים לפרסום אצל בינג, פייסבוק וגוגל אדוורדס. חבילת הפרימיום (29.99 דולר לחודש) וחבילת הדלוקס (49.99 דולר לחודש) זמינות גם הן, לאלו אשר רוצים נפחי מכירות יותר גדולים ונפח אחסון יותר רציני.

אפשרויות אבטחת מידע

גו דאדי מציע סייט לוק (מתחיל ב17.88 דולר לשנה), שירות אשר מספק תעודת אימות לאתר, סריקת אפליקציות, וניתור אחר ספאם ותוכנות מזיקות. זה תלוי בחבילה בה תבחר, סייט לוק יכולה לסרוק עד 500 מתתי העמודים של האתר שלך כדי לזהות פריצות ולהסיר תוכנות מזיקות ומאלוור.

זמינות אתר אמינה

ניטור זמינות שרתי GoDaddy

ניטור זמינות שרתי GoDaddy

זמינות האתר שלך הינו המרכיב הכי חיוני בכל מה שנוגע לאחסון אתרים. אם האתר שלך קרס, קהל הלקוחות והגולשים שלך לא יוכלו לגשת לאתר שלך ולעשות שימוש במוצרים או בשירותים אשר אתה מציע. זהו ללא ספק משהו שלא תרצה שיקרה לך. לרוע המזל, גו דאדי נותנים שירות לוקה בחסר בתחום זה.

למען הבדיקה עשינו שימוש בכלי ניתור אתרים כדי לבחון את אתר הניסיון שבנינו בשרתי האחסון של גו דאדי לפרק זמן של שבועיים. כל 15 דקות, הכלי עשה פינג עם האתר שלנו ובמקרה שלא נוצר קשר למשך יותר מדקה, קיבלנו מייל ישיר המדווח על זה. המידע אשר התקבל מצביע על בעיות של חוסר זמינות ואיטיות חריגה לעתים תכופות.

שירות לקוחות מעולה

גו דאדי מציע שירות תמיכה טכנית בטלפון 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע כמו גם צ'אט חי באתר. ביצענו שיחה ביום עבודה אחרי הצהריים ודיברנו עם נציג מטעם שירות הלקוחות כעבור שניות אחדות. שניות! שאלנו על ההבדלים בין שירותי אחסון אתרים רגילים אצל גו דאדי לבין שירותי אחסון וורדפרס מנוהל וחווינו את מה שנתגלה בתור שירות התמיכה הכי טובה מבין כל החברות אשר בחנו, הנציגה הייתה ידידותית ומלאת ידע חיוני. היא נתנה לנו את הפרטים על שירותי אחסון לוורדפרס מנוהל, כמו הגיבוי הלילי הקבוע, ההתאמה לערכות הנושא והתוספים ועדכוני התוכנה האוטומטיים. בבוקר למחרת רצינו לבחון את שירות התמיכה הטכנית של גו דאדי בצ'אט החי באתר שלהם ושאלנו שאלה חשובה: איך אנחנו יכולים לייבא את בלוג הוורדפרס הקיים שלנו לאחסון? פחות מדקה לאחר מכן, נציג מטעם גו דאדי הופיע בשיחה והעביר לנו קישור אשר ענה לנו בפירוט על השאלה. התרשמנו מאוד משירות הלקוחות והתמיכה הטכנית של גו דאדי אשר ששים לעזור ולתמוך.

סיכום סקירה כללית

לגו דאדי יש הרבה אפשרויות הידידותיים לצרכן ולעסק, והם גם מציעים שירות לקוחות הזמין 24 שעות ביממה. מהצד השני, אתה חייב לשלם עבור כלי בניית האתרים שלהם, תהליך התקנת וורדפרס על השרתים שלהם יכול להיות מעט מאיים למשתמש הלא מנוסה ואף בעיות של חוסר זמינות ואיטיות חריגה. גרין גיקס ודרים הוסט, החברות הזוכות בפרס בחירת המערכת שלנו לשירותי אחסון אתרים, גוברים על גו דאדי בתחומים אלו. אם אתה מחפש להקים אתר בקלות, דרים הוסט או גרין גיק יכולים להציע לך את הכלים שתצטרך כדי להרים אתר איכותי. ואם אתה רק מתחיל בתחום הזה, ואתה מצפה להרבה תמיכה טכנית, הוסט ווינדס יכולה להיות הבחירה הנכונה עבורך.

ביקורות וחוות דעת של גולשים

ביקורת מערכת האתר
  • קלות שימוש
  • מאפיינים ותכונות
  • אבטחה וגיבויים
  • זמינות שרתים
  • שירות לקוחות
3.5

סיכום

גו דאדי מציע שירות אחסון אתרים אטרקטיבי למדי ומספק תמיכה טכנית איכותית ביותר, אימייל המשולב במוצרי מיקרוסופט, וכלי לבניית אתר גמיש למדי, אך ישנם כמה בעיות רציניות המונעות ממנו לשבת בפסגה עם שאר הגדולים בתחום אחסון האתרים.

Sending
ציון גולשים
4 (1 vote)

הוספת ביקורת חדשה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *