hostmonster: אחסון אתרים

הוסט מונסטר אולי לא מהפנטת, אך היא נותנת שירותי אחסון יציבים אשר מציעים מספיק כלים ואפשרויות כדי להרים אתר לאוויר, המחסור באחסון וורדפרס וחבילות אחסון על בסיס חודשי לוקחות את החברה אחורה אל מול המתחרות התמיד מתחדשות.
החל מ-$6.95 לחודש 30 ימי התחייבות כספית במקרה ביטול - החזר מלא.

hostmonster אחסון אתרים: ביקורת מומחים וחוות דעת של גולשים אמיתיים

אם אתה זקוק לשירותי אחסון אתרים עבור העסק שלך או אולי בשביל הסיבות האישיות שלך, תוכל לבדוק את חברת הוסט מונסטר, אך שים לב למגרעות שלה. שירותי האחסון שהחברה מציעה כוללים אחסון שיתופי, אחסון בשרת ייעודי, שרת וירטואלי (VPS) עבור בניית האתר שלך.

יש לה כמה חסרונות (כמו המחסור בתכניות על בסיס חודשי והמחסור בתכניות אחסון וורדפרס מנוהל) אשר מונעים ממנה לגבור על המתחרות כמו גרין גיקס ודרים הוסט, הזוכות בתארים הנכספים לבחירות המערכת בתור ספקי שירות אחסון האתרים הטובים ביותר.

אמנם חבילות האחסון של הוסט מונסטר מגיעות עם התחייבות להחזר כספי במקרה של ביטול בטווח זמן של עד 30 יום, אך ההצעה של דרים הוסט גוברת על הצעה זו בקלות עם חלון זמן של 97 ימים עד לביטול העסקה.

השוואת שירותים ומחירי חבילות אחסון של hostmonster

חבילות אחסון אתרים שיתופי

הוסט מונסטר לא מציעה חבילות על בסיס חודשי בין תכניות האחסון שלה. במקום זאת, היא מחייבת אותך להירשם לחבילה על בסיס שנתי. הוסט מונסטר מוסיפה הנחה במחיר עבורך, במקרה ותרצה להירשם לתכנית של שנתיים או שלוש, אך עבור אלו אשר לא מעוניינים להתחייבות ארוכה שכזו אנחנו ממליצים לעבור ולבדוק את חברת גרין גיקס המעולה (בחירת המערכת עבור שירותי אחסון שיתופי) אם הם רוצים להתחייב לחבילת אחסון האתר שלכם על בסיס חודשי. אך, גם כך, שירות כזה הוא לא זול במיוחד.

החבילה הבסיסית המציעה אחסון מבוסס לינוקס (המתחילה ב-6.95 דולר לחודש בהתחייבות לשנת שימוש) כוללת כתובת דומיין אחת חינם כל עוד אתה משתמש בשירותי הוסט מונסטר, העברת דומיין ללא תשלום, 100 ג'יגה של נפח אחסון, כמות העברת נתונים ללא הגבלה והיכולת לאחסן אתר אחד בלבד. חבילת ההוסט מונטסר פלוס (המתחילה ב-14.95 דולר לחודש עם התחייבות לשנה) מוסיפה נפח אחסון ללא הגבלה, אחסון כתובות דומיין ללא הגבלה, ומניעת ספאם גם. חבילת העסקים פלוס (המתחילה ב-19.95 דולר לחודש עם התחייבות לתכנית שנתית) מוסיפה להצעות האחסון השיתופי השונות כתובת IP ייעודית, תעודת אבטחה מסוג SSL ושני אפליקציות למניעת ספאם. לגרין גיקס גם יש נפח אחסון, מייל, כתובות דומיין והעברת נתונים חודשית ללא הגבלה, אך היא גוברת על החבילות של הוסט מונסטר בכך שהיא מציעה גם שרתים מבוססים ווינדוס. אם אתה מתכנן לבנות או לייבא אתר מסוים אשר בנוי על מסגרת ASP.NET, אתה כמובן תעריך את גרין גיקס יותר.

חבילות אחסון בשרת וירטואלי (VPS)

אם אתה זקוק לשירותי אחסון חזקים יותר מאשר אחסון אתרים שיתופי, אך לא יקרים כמו אחסון בשרת ייעודי, הוסט מונסטר מציעה חבילות אחסון על שרת וירטואלי מבוססות לינוקס איכותיות המתחילות ב29 דולר לחודש שימוש. לא משנה באיזה מהחבילות המוצעות תבחר (ישנם סך הכל ארבעה כאלה), אתה תוכל ליהנות מכמות אימיילים וכתובות דומיין ללא הגבלה. הוסט מונסטר מציעה גם 4 טרה בייט לכמות העברת נתונים חודשית, הצעה אשר נופלת ממנה של המתחרה הוסט ווינדס אשר מציעה כמות בלתי מוגבלת. הוסט ווינדס, בחירת המערכת עבור שירותי אחסון אתרים על שרת וירטואלי, מתגאה גם באפשרויות לשרתים וירטואליים מבוססים ווינדוס.

חבילות אחסון אתרים ייעודי

במקרה ואתה שוקל את האפשרות של חבילות האחסון הייעודי של הוסט מונסטר (אשר החבילה הבסיסית מתחילה ב149 דולר לחודש), יהיה לך מגוון של תצורות מהם תוכל לבחור את האהובה עליך. ישנה אפשרות להתקין על השרתים עד לטרה אחד של שטח אחסון על הדיסק הקשיח, 16 ג'יגה של זיכרון ראם, ועד 15 טרה בייט של כמות העברת נתונים חודשית, אותם נתונים כמו של בלו הוסט, גם כן חברת בת לאותה חברת אם. הצעות אלו הינם חזקות ללא ספק, אך גרין גיקס, הזוכה בתואר הנכסף כבחירת המערכת לשירותי אחסון ייעודי, גוברת על ההצעות של הוסט מונסטר עם אפשרות הבחירה לשרתים מבוססים ווינדוס וכמות נדיבה ביותר של 25 טרה בייט עבור העברת נתונים חודשית.

ביקורת מומחים וסקירת שירותי hostmonster

הקמה של אתר המאוחסן בהוסט מונסטר

הוסט מונסטר נותנת לך מספר כלים עבור בניית האתר שלך, אשר אחד מהם הוא WEEBLY, אחד מהבחירות החזקות עבור כלי לבניית אתרים מבוסס רשת. הפונקציונליות של הDRAG & DROP של וויבלי נותנת לך לבנות אתר מושך ואטרקטיבי הכולל גם מצגות, טפסי יצירת קשר, קישורים לרשתות החברתיות ועוד במהירות רבה. הגירסה החינמית של וויבלי נותנת לך את האפשרויות הבסיסיות של התוכנה (אתה יכול ליצור עד שישה דפים ולהוסיף קוד HTML מותאם), אך במקרה ותבחר לשדרג לחבילה המורחבת במחיר של 8.95 דולר לחודש תוכל לקבל עוד אפשרויות (ערכות נושא מותאמות, דפי הגנה על סיסמאות ועוד).

שירותי אחסון וורדפרס

חברת הוסט מונסטר מציעה חבילות אחסון לוורדפרס (המתחילות ב-6.95 דולר לחודש עם התחייבות לשנת שימוש) והתקנת וורדפרס פשוטה למדי. התחלנו את העבודה בכך שביקרנו את המקטע ליצירת אתר, ביצענו את ההתקנה של וורדפרס, בחרנו את הURL מהתפריט, הכנסנו את שם המשתמש שלנו והסיסמה, ולחצנו על אייקון ההתקנה. תהליך קל במיוחד.

התהליך של התקנת הוורדפרס על גבי השרתים של הוסט מונסטר היה חלק ופשוט יותר מאשר אותו התהליך על גבי השרתים של חברת גו דאדי. משום מה, גו דאדי דרשו שקודם כל נמחוק את מסד הנתונים לפני שהתחלנו עם ההתקנה של וורדפרס. אמנם התהליך היה פשוט, אבל אנחנו יכולים לדמיין לעצמנו משתמשים פחות מנוסים אשר ילחצו מלבצע פעולה דרסטית שכזו. לרוע המזל, הוסט מונסטר לא מציעה בין שירותי אחסון וורדפרס מנוהל. אם אתה רוצה לתת לאתר הוורדפרס שלך התקנה איכותית וחלקה, תוכל לבדוק את אין מושן הוסטינג, בחירת המערכת שלנו עבור שירותי אחסון וורדפרס מנוהל.

אימייל

מי כאן יכול להגיד שהוא מסוגל להקים אתר ללא אימייל? התשובה: אף אחד. למרבה המזל, הוסט מונסטר נותנים לך ליצור עד 100 כתובות מייל כבר בחבילת האחסון ההתחלתית שלה. בכל שאר החבילות אשר הוסט מונסטר מציעה תוכל לקבל כמות כתובות מייל ללא הגבלה.

על פניו, ההצעה הזו נשמעת מעולה, אך הרבה מהחברות אשר מציעות שירותי אחסון אתרים נותנות לך ליצור כתובות מייל ללא הגבלה אפילו בחבילות הבסיסיות שלהם. הקמת חשבון מייל במערכת זו הינו תהליך פשוט ביותר. אינך צריך ליצור את חשבון המייל בזמן תהליך ההרשמה לשירותי האחסון כפי שתעשה בחברת ארוויקס. במקום זה, אתה פשוט נרשם לפאנל הניהול, לוחץ על אייקון המייל ויוצר חשבון.

שיווק וחנות מקוונת

הוסט מונסטר מציעה שוק מוג'ו, אשר מכיל כלים לשיווק במייל כמו דה דה מייל (המתחיל ב34.95 דולר לשנה), תוכנה אשר מאפשרת לך לשלוח ניוזלטר מבוסס מייל לרשימות התפוצה שלך. שוק המוג'ו מכיל גם מג'נטו (אפליקציה לבניית חנות מקוונת), אשר מאפשרת לך ליצור חנות אטרקטיבית במספר דקות על ידי גרירה והזזה של אלמנטים באתר. למג'נטו יש הרבה יותר גמישות מאשר החנות המקוונת של 1&1 מבחינת צבעים ואפשרויות עיצוב, אך עם הגמישות הזאת באה שכבה נוספת של מורכבות אשר תדרוש ממך יותר זמן.

אפשרויות אבטחה

חבילות אחסון האתרים של הוסט מונסטר באות עם כמה תוספי אבטחה, הכוללים אנטי ספאם והגנת הוט לינק. אם תרצה הגנה ואבטחה חזקה יותר, תוכל להירשם לחבילת העסקים פלוס של החברה, אשר באה עם תעודת אבטחה מסוג SSL ושני סוגים של הגנה מפני ספאם.

זמינות אתר אמינה

ניטור זמינות שרתי HostMonster

ניטור זמינות שרתי HostMonster

זמינות האתר הינו אחד המרכיבים הכי חשובים אשר נוגע לאחסון אתרים. אם האתר שלך לא באוויר כרגע, לקוחות ומבקרים לא יכולים למצוא אותך או את השירותים והמוצרים אותם אתה מציע באתר שלך, אין צורך להוסיף שנפילה כזו של האתר מהווה בעיה רצינית לעסק שלך.

אתה לא יכול לקחת את הסיכון שאותם גולשים יעברו לאתר אחר וכך אולי תאבד אותם לעד בתור לקוחות פוטנציאליים. לשם בדיקה זו, עשינו שימוש בכלי ניתור אתרים אשר עוקב אחרי אתר הניסיון שלנו המאוחסן בשרתי הוסט מונסטר ובודק את זמינותו למשך פרק זמן של 30 ימים. כל 15 דקות, הכלי מנסה ליצור קשר עם אתר הניסיון ושולח לנו מייל במקרה והוא לא מצליח להתקשר איתו למשך יותר מדקה אחת. המידע שהתגלה הוכיח ששרתי הוסט מונסטר עושים עבודה טובה ויציבה. אתה יכול לסמוך על השרתים האלו שיהוו קרקע יציבה עליה אתה יכול לבנות את האתר שלך.

שירות לקוחות

חייגנו למספר הטלפון של התמיכה הטכנית של הוסט מונסטר בבוקר של יום חול כדי לשאול את הנציג על ההבדלים בין אחסון אתרים רגיל לבין אחסון וורדפרס מותאם (לא מנוהל). נציג מטעם החברה חזר לשאלה שלי וציין כי אחסון לאתר וורדפרס מותאם מתוכנן במיוחד עבור אתרים גדולים אשר צריכים תמיכה למיליונים של לקוחות כל חודש. הוא הוסיף כי שירות זה זמין רק בחבילות אחסון על שרת וירטואלי. היינו די מרוצים מהתשובה שלו.

לאחר מכן פתחנו את הצ'אט החי באתר של החברה ביום חול אחר הצהריים כדי לשאול את הנציג על איך לייבא את התקנת הוורדפרס.קום שלנו אל הוסט מונסטר. הנציג התחבר לשיחה ונחלץ לעזרתנו כעבור כמה שניות והוסיף לנו קישור מועיל במיוחד לצ'אט אשר הכיל מדריך מפורט צעד אחר צעד. האדם מהצד השני של השיחה הציע גם להתקשר לצוות התמיכה הפועל 24 שעות ביממה אם אי פעם אצטרך הדרכה יותר מפורטת מזו. בסך הכל, מצאנו כי צוות התמיכה של הוסט מונסטר יעיל ועוזר במיוחד.

טוב, אך ישנם אפשרויות טובות יותר

הוסט מונסטר הינה חברת אחסון אתרים טובה אשר הופכת את ההתקנה של וורדפרס לפשוטה ביותר, אך גרין גיקס ודרים הוסט, בחירות המערכת שלנו עבור שירותי אחסון אתרים למשתמשים מתחילים ומשתמשים מתקדמים, פשוט מציעות יותר אפשרויות ויותר גמישות. אנחנו אישית מאוד אהבנו את צוות שירות הלקוחות של הוסט מונסטר. אם אתה הטיפוס אשר אוהב לבקש עזרה ותמיכה, תוכל למצוא את הוסט מונסטר בתור חברת אחסון ששווה לבדוק.

ביקורות וחוות דעת של גולשים

ביקורת מערכת האתר
  • קלות שימוש
  • מאפיינים ותכונות
  • אבטחה וגיבויים
  • זמינות שרתים
  • שירות לקוחות
3.7

סיכום

הוסט מונסטר אולי לא מהפנטת, אך היא נותנת שירותי אחסון יציבים אשר מציעים מספיק כלים ואפשרויות כדי להרים אתר לאוויר, המחסור באחסון וורדפרס וחבילות אחסון על בסיס חודשי לוקחות את החברה אחורה אל מול המתחרות התמיד מתחדשות.

Sending
ציון גולשים
3 (2 votes)

הוספת ביקורת חדשה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *