GREENGEEKS: אחסון אתרים

גרין גיקס מציעה מגוון רחב של אפשרויות הנותנים לך את כל הכלים כדי ליצור אתרים יעילים ואטרקטיביים, והיתרון המשמעותי שלה היא השימוש באנרגיה ירוקה. ההצעות המשתלמות של גרין גיקס יותר ממספיקים בכדי שנבחר בה כבחירת המערכת לחבילות אחסון ייעודי הטובה ביותר!
החל מ-$3.96 לחודש 30 ימי התחייבות כספית במקרה ביטול - החזר מלא.

GREENGEEKS אחסון אתרים: ביקורת מומחים וחוות דעת של גולשים אמיתיים

כל עסק צריך אתר אינטרנט, ובשביל שיהיה לך אחד כזה, אתה תצטרך שירות אחסון לאתר. זה לא משנה אם מדובר באתר המשמש חנות מקוונת ענקית בעלת אלפי מוצרים או דף פשוט עם לא יותר מאשר מידע ליצירת קשר. גרין גיקס מביאה איזון אטרקטיבי בין המחיר לאפשרויות, כמו גם המון כלים למנהלי עמוד בעלי כישורים יותר מתקדמים.

לגרין גיקס ישנם חבילות שרת וירטואלי VPS ברמה גבוהה, אך החבילות לאחסון שיתופי ולאחסון ייעודי הם מה שנותן לחברה הזו לבלוט מעל החברות הרבות האחרות. למעשה, החבילות הללו כל כך מקיפות ואיכותיות אשר הפכנו אותן לבחירת העורך בתת קטגוריות האלו. גרין גיקס גם מציעים ממשק נוח במיוחד, כך שהענקו לו את תואר בחירת המערכת עבור משתמשים מתחילים.

מבחינת תנאי ביטול והתחייבות כספית, גרין גיקס מציעים התחייבות ל-30 יום, בהשוואה לדרים הוסט, בחירת המערכת שלנו עבור אחסון אתרים שיתופי, המציעה את ההצעה הטובה מכולם, עם התחייבות מרשימה למדי של 97 יום.

השוואת שירותים ומחירי חבילות אחסון של GREENGEEKS

חבילות אחסון שיתופי

גרין גיקס מציעה תכניות אחסון שיתופי של חודש בחודשו, אך הם לוחצים עליך בצורה די משכנעת כדי להירשם לתכנית הארוכה יותר, המתחילה בלפחות שישה חודשי שימוש. קצת עיצבן אותנו לראות שבמהלך ההרשמה לשירות, גרין גיקס בוחרת כברירת מחדל את ההרשמה למשך שלוש שנים. לעודד משתמשים לבחור בתכנית ארוכת טווח ולא בתכנית חודשית זה משהו אחד, אך לדחוף אותם לתכנית של שלוש שנים מההתחלה זה קצת מוגזם.

לאחר שזה נאמר, גרין גיקס מציעה את בחירת העורך כחברה בעלת חבילות האחסון השיתופי הכי טובות ברשת, אשר נותנות לעסקים קטנים עד בינוניים את המקום להרחיב את הנוכחות המקוונת שלהם. התכנית השיתופית (העולה 3.96 דולר לחודש) מציעה שטח אחסון (מבוסס SSD), רוחב פס, מסד נתונים וכתובות מייל ללא הגבלה, בנוסף לתוכנות צד שלישי כמו מערכות ניהול תוכן ופלטפורמות לחנות מקוונת, ישנה גם אפשרות לכמות דומיינים ללא הגבלה.

כמות העברת נתונים ונפח אחסון ללא הגבלה אמנם נשמעים כמו עסקה מעולה, אך להרבה מחברות שירותי האחסון שבדקנו מחזיקות הצעות דומות. ובכנות, חשוב מאוד שתקרא את האותיות הקטנות של החבילות האלו כדי להיות סמוך ובטוח שאתה מבין את ההגדרה של האפשרויות הבלתי מוגבלות לפי זווית הראייה של החברה איתה תבחר לעבוד. גרין גיקס הינה בחירת העורך לשירותי האחסון השיתופי בזכות הרבגוניות שלה.
אם אתה מחפש שרתי אחסון שיתופי יוצעים מן הכלל, גרין גיקס הינה הבחירה בשבילך.

חבילות שרת וירטואלי VPS

גרין גיקס מציעה חבילות VPS מבוססות לינוקס המתחילות ב39.95 דולר לחודש. אם הינך זקוק לעוד כוח, מצפה לנפח תנועה משמעותי באתר שלך, או שיש לך דרישות ספציפיות אשר מונעות ממך מלהשתמש בשרתי אחסון שיתופי (אך אינך רוצה לשלם את המחיר הגבוה של שרת אחסון ייעודי), אלו הם אפשרויות טובות ששווה להתחשב בהם. חשוב לציין שנפחי האחסון מבוססים על דיסקים קשיחים מסוג SSD.

תכנית השרת וירטואלי הבסיסית ביותר, מתחילה עם ג'יגה אחד של זיכרון ראם, 25 ג'יגה של נפח אחסון, ו1000 ג'יגה חודשי של העברת נתונים. התכנית המתקדמת ביותר, מציעה 8 ג'יגה של זיכרון ראם, 125 ג'יגה של נפח אחסון, ו3 טרה בייט של העברת נתונים. חבילות האחסון בחברה זו הרבה יותר גמישות מאשר החבילות של נטוורק סולושנס לדוגמה, אך עדיין לא רחבות ומלאות כמו אלו של הוסט ווינדס, בחירת העורך שלנו לשירותי אחסון בשרת וירטואלי.

ליריבה של גרין גיקס ישנן הצעות לחבילות מוזלות אך מורחבות לאחסון בVPS אשר מתחילות ב7.50 דולר לחודש ומציעות ג'יגה אחד של זיכרון ראם, 25 ג'יגה לנפח האחסון, כמות העברת נתונים ואימיילים ללא הגבלה, חצי מעבד CPU, ומגיעות לתכנית מרשימה מאוד העולה 172 דולר לחודש אחסון וכוללת 28.5 ג'יגה של זיכרון ראם, 600 ג'יגה בנפח האחסון, כמות בלתי מוגבלת של אימיילים והעברת נתונים, ושמונה מעבדי CPU.

חבילות שרת ייעודי

חבילות האחסון על גבי שרת ייעודי של גרין גיקס מתחילות ב169 דולר לחודש, ומציעות סט מעולה של מרכיבים. ארוויקס אולי מציעים כמות מגוחכת של כמות זיכרון (אתה יכול לתכנת את אחד השרת הייעודיים שלהם עם 96 ג'יגה של זיכרון ראם!) אך אתה גם תצטרך לשלם עבור זה. התכנית ההתחלתית עבור אחסון אתר בשרת ייעודי מתחילה ב429 דולר לחודש. אם הינך מעוניין בלחסוך כסף, אך עדיין מחפש ללכת על אחסון ייעודי מאוזן ואמין, גרין גיקס היא היעד הנכון להתחיל.

המשתמשים של גרין גיקס יכולים להתאים את השרתים שלהם עם עד טרה אחד של נפח אחסון, 16 ג'יגה של זיכרון ראם, ו10 טרה של כמות העברת נתונים חודשית אשר משתווה להצעה של ארוויקס (10 טרה). דרים הוסט, מצד שני, מציעה שירות אחסון נדיר למדי אשר מציע כמות העברת נתונים חודשית ללא הגבלה.

השרתים הייעודיים של גרין גיקס מבוססים לינוקס בלבד. לינוקס נוטה לשלוט בשוק זה. האיזון והמחיר התחרותי נתנו לגרין גיקס את היתרון במרדף עבור תואר בחירת העורך לשירותי אחסון בשרת ייעודי הטובים ביותר.

ביקורת מומחים וסקירת שירותי GREENGEEKS

תהליך ההקמה של אתר באחסון גרין גיקס

עובדה שגרין גיקס שולחים מייל התחלתי המלא בקישורים יעילים היא טובה מאוד בהתחשב שלוקח מעט זמן להתרגל לממשק המעט מורכב שלהם. לגרין גיקס יש קישור הרשמה לתכניות החיוב במעלה האתר אשר מוביל לפורטל הלקוח, שם נמצא כל המידע בנוגע לתשלומים, פרטים על תכנית האחסון הקיימת, בנוסף לאפשרויות לרכישות של תוספים הרשומים באתר. לעמוד זה ישנם טאבים לרוחב המקטע העליון לצורך ניהול החשבון והדומיינים. טאב האחסון הינו המקום בו אתה רואה את לוח הבקרה הכולל כלים לבניית האתר, אפליקציות והסטטיסטיקות לאתרים בין היתר. באימייל ההיכרות ישנו גם קישור ישיר ללוח הבקרה, אך זה נראה שונה מלוח הבקרה אליו אתה נכנס דרך טאב האחסון, מה שהופך את החוויה למעט צורמת.

לגרין גיקס ישנם מספר אפשרויות עבור בניית האתר. אתה יכול להשתמש בתוכנה הכלולה של האתר, אשר במקרה זה מדובר בDRUPAL. הפונקציונליות בתוכנת העריכה של DRUPAL נותן לנו לבנות עמוד אטרקטיבי במהירות הכולל מצגות, דפי יצירת קשר, קישורים לרשתות החברתיות ועוד. אתה יכול גם להתקין וורדפרס או תוכנות ניהול תוכן אחרות כמו ג'ומלה, מאמבו, טיקי ועוד. כלי ניהול קבצים נותן לך להעלות קבצים באופן ידני אל השרת כדי ליצור אתר אינטרנט בדרך זו. הכלי הזה הוא טוב מקליינט הFTP הבסיסי מכיוון שאתה יכול לערוך את הקבצים ישירות או להשתמש בעורך HTML המובנה מראש. אהבנו מאוד את המספר המרובה של הדרכים אשר היינו יכולים להשתמש כדי להעלות את האתר הנסיוני שלנו לאוויר.

התקנת וורדפרס בגרין גיקס

גרין גיקס לא מזמן הרחיבה את חבילת האחסון וורדפרס שלה. חבילת האחסון (העולה 3.96 דולר לחודש) מציעה את האפשרות לאחסון אתר וורדפרס אחד, כמות לא מוגבלת של אימיילים, אחסון ודומיינים.

אינמושן הוסטינג, בחירת העורך עבור אחסון וורדפרס מנוהל, גוברת על גרין גיקס ושאר המתחרים על ידי זריקה של כל המגבלות לפח. היא מציעה כמות אתרים, ביקורים באתרים, שטח אחסון וכמות העברת נתונים ללא הגבלה.

ההתקנה של וורדפרס על שרת האחסון של גרין גיקס הינה קלה למדי. הפורטל של הלקוח מחזיק באפשרות הנקראת קישורים מהירים אשר פותחת ממשק יעודי עבור התקנת אפליקציות מגורם חיצוני. ישנו גם קיצור דרך שימושי הנקרא להתחיל עם וורדפרס היום אשר מובל לממשק הקישורים המהירים. התחלנו את הדרך בהתקנת הבלוג, הכנסנו את שם המשתמש עבור חשבון הוורדפרס, ולחצנו עם כפתור התקנה. קל כפי שזה היה, האתר היה כבר באוויר. גרין גיקס התקינה בצורה אוטומטית את התוסף WP-SUPER-CACHE כדי לשפר את ביצועי הבלוג.

ראינו שתהליך ההתקנה של וורדפרס על גבי השרת היה קל למדי מכיוון שמסד הנתונים כבר מותקן בעצם. ממשק הקישורים המהירים אולי נראה מעט מאיים, אך הוא בעצם פשוט ויעיל למדי. ישנו גם קישור לשוק של מוג'ו תחת שירותי וורדפרס הכולל תוספי פרימיום ושירותים עבור בלוג הוורדפרס שלנו. לגרין גיקס ישנו גם כפתור ייבוא בלחיצה אחת, ותוכנת וורדפרס הופכת את תהליך הייבוא לקל יחסית.

ניהול אימייל גמיש

מה הטעם בנוכחות מקוונת אם אותו גולש המבקר באתר שלך לא יכול ליצור איתך קשר? בדומה לארוויקס, גרין גיקס מספקת כמות בלתי מוגבלת של חשבונות מייל עוד מההתחלה. להקים את חשבון המייל שלך הינו תהליך קליל במיוחד. אתה לוחץ על חשבונות מייל בפורטל הלקוח כדי לפתוח את הטופס ליצירת חשבונות מייל. אתה יכול ליצור כל פעם חשבון אחד, שזה דווקא מצער מעט. נטוורק סולושנס נותנת לך את האפשרות ליצור כמה חשבונות בבת אחת. אנחנו דווקא אהבנו את העובדה שגרין גיקס נותנת לנו ליצור מגבלות לתיבת המייל. ישנו גם מדד מובנה עבור עוצמת הסיסמא, דבר חשוב מאוד בנוגע לאבטחה. היינו מעט מאוכזבים מהעובדה שגרין גיקס לא מציעה תוספי אנטי וירוס מובנה, גם נטוורק סולשונס וגם הוסט מונסטר כוללים את התוספים האלה בחבילות שלהן.

מספר כלים לחנות מקוונת בידך

כפי שצויין, גרין גיקס מציעה את שוק המוג'ו, אשר לו יש כלים לשיווק במייל כמו דהדה מייל (המתחיל ב34.95 דולר לשנה), תוכנה אשר נותנת לך לשלוח ניוזלטר מבוסס מייל לקהל העוקבים שלך. לממשק קישורים מהירים ישנם גם חבילות לחנות מקוונת הכוללים את מג'נטו, PHPCOIN, SUGARCRM, ואת ZENCART. אנחנו התקנו את מג'נטו, אשר מציעה ממשק DRAG & DROP על מנת ליצור חנות מקוונת אטרקטיבית. ישנם המון אפשרויות לעיצוב, מצב אשר יכול להיות מעט מבלבל.

אפשרויות אבטחה

גרין גיקס אומנם אינה מציעה אפשרויות אבטחה לאימייל, דבר אשר איכזב אותנו קצת, אך היא מציעה את תוכנת האנטי ספאם אסאסין. התכנית ההתחלתית נותנת לך גישה לתעודות SSL משותפות כדי להגן על החנות המקוונת שלך, אך כדי לקבל אתר מאובטח על ידי SSL בלעדית, אתה צריך לשדרג את החבילה שלך לתכנית העסקית.

בזמן יצירת החשבון, קיבלנו את האפשרות ליצור קוד PIN עבור חשבון החיוב שלנו. קיבלנו גישה אך ורק עבור המספרים, והקוד היה חייב להיות בין 4 ל8 ספרות. בזמן שאנחנו לא משוגעים בנוגע להגבלות המקסימליות של הספרות לסיסמא שלנו, היינו שמחים אם המספר המינימלי היה גבוה יותר. קוד PIN בעל ארבע ספרות בלבד הינו קל לפיצוח.

זמינות מעולה

ניטור זמינות שרתי HostGator

ניטור זמינות שרתי HostGator

זמינות האתר הינו האספקט הכי חשוב מבין כולם כאשר בוחנים שירותי אחסון אתרים. אם האתר שלך נפל, קליינטים וגולשים לא יוכלו למצוא את האתר שלך ולא יוכלו לגשת למוצרים או לשירותים שאתה מציע דרכו.

עבור הבדיקה הזו, עשינו שימוש בכלי ניתור אתרים כדי לבדוק את זמינות אתר הניסיון שלנו המאוחסן בגרין גיקס למשך תקופת זמן של שבועיים. כל 15 דקות, הכלי עושה פינג לאתר הניסיון ושולח לנו מייל בחזרה במקרה שהוא לא יכול ליצור קשר עם האתר לפרק זמן העולה מדקה אחת. המידע שהתקבל הוא שהשירות המוצע על ידי גרין גיקס הינו יציב להפליא. מצד שני, תכנית האחסון השיתופית של ארוויקס ב3.20 דולר, נפלה במספר גבוה למדי במהלך פרק הזמן הזה.

שירות לקוחות מועיל

בדומה להוסט מונסטר, גרין גיקס מציעה תמיכה טכנית טלפונית בנוסף לתמיכה בצ'אט מקוון הפועלת 24 שעות ביממה, ניסינו את שני הדרכים בבדיקה שלנו.

חייגנו למספר הטלפון של התמיכה הטכנית ביום שלישי בבוקר כדי לשאול איך נוכל לייבא את בלוג הוורדפרס שלנו אל שרת האחסון שלנו בגרין גיקס. קיבלנו הנחיות מפורשות על איך לעשות את זה צעד אחר צעד וקיבלנו גם סט ההנחיות הזה ישירות למייל. היינו מרוצים מאוד.

לאחר מכן בדקנו את התמיכה המקוונת בצ'אט של החברה. אחרי שהקלדנו את השאלה שלנו אל הטופס והתחלנו את הצ'אט, נגלה אלינו זמן ההמתנה המשוער לנציג: דקה אחת. לאחר כמעט דקה אחת שחלפה, נציג שירות הלקוחות של החברה הופיע כדי לתת לנו הדרכה פשוטה וקלה להבנה בנוגע לייבוא הבלוג וורדפרס שלנו אל תוך המערכת. שוב, היינו מאוד מרוצים מהשירות שלהם.

לגרין גיקס ישנו בסיס מידע מאוד עמוק ומורחב והוא מכיל תשובות לכמעט כל שאלה שמישהו היה יכול לחשוב עליה, החל מניהול רשומות DNS ועד להקמת אתרים.

מסורים לאחסון

גרין גיקס הינה חברת אחסון אתרים מעולה אשר הופכת את עבודת התקנת האתר שלך לקלה במיוחד. יש לה אפשרויות של התקנה או ייבוא אתר בקליק אחד פשוט, וממשק הקישורים המהירים שלה ישיר מאוד והרבה יותר איתן מאשר רוב המתחרים הנמצאים כרגע בשוק. ההצעות הנדיבות של גרין גיקס לשירותי אחסון אתרים יותר ממספיקים כדי שנבחר אותה כבחירת המערכת שלנו לחבילות אחסון ייעודי הטובה ביותר, ובנוסף לזה, גרין גיקס היא גם בחירת המערכת שלנו עבור אחסון אתרים למשתמשים מתחילים. אם הינך משתמש מנוסה ומקצועי, כדאי לך לבדוק את בחירת המערכת עבור אחסון אתרים למשתמשים ממוקצעים, דרים הוסט.

ביקורות וחוות דעת של גולשים

ביקורת מערכת האתר
  • קלות שימוש
  • מאפיינים ותכונות
  • אבטחה וגיבויים
  • זמינות שרתים
  • שירות לקוחות
4.8

סיכום

גרין גיקס מציעה מגוון רחב של אפשרויות הנותנים לך את כל הכלים כדי ליצור אתרים יעילים ואטרקטיביים, והיתרון המשמעותי שלה היא השימוש באנרגיה ירוקה. ההצעות המשתלמות של גרין גיקס יותר ממספיקים בכדי שנבחר בה כבחירת המערכת לחבילות אחסון ייעודי הטובה ביותר!

Sending
ציון גולשים
4.75 (4 votes)

הוספת ביקורת חדשה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *