אחסון אתרים SSD: אחסון שיתופי עם ביצועים גבוהים!

אחסון אתרים SSD: אחסון שיתופי עם ביצועים גבוהים!אם אתם כרגע נמצאים בחיפושים עבור ביצועי אחסון גבוהים במחיר תחרותי, כדאי לכם מאוד לשקול את האפשרות של אחסון SSD שיתופי. עם שרתי Solid-state drive, תוכלו לקבל זמני עיבוד מהירים יותר, אמינות מובטחת וחומרה ידידותית לסביבה.

אחסון שיתופי מסוג זה מציע מחירים נמוכים, תחזוק עצמי וקלות שימוש. אנחנו נעבור על ההטבות העיקריות אשר נמצאות באחסון SSD ובאחסון שיתופי כדי להראות איך – כאשר משולבות יחדיו – הן יכולות לספק שילוב של ערך ומרץ ללא תחליף בעולם האחסון.

יתרונות אחסון SSD

ביצועים- ביצועי השרת נמדדים בעיקר בזרימת מידע, או כמה מהר המידע יכול להיכנס ולצאת מהמערכת. כוננים כאלו מספקים מהירות רבה יותר ומאפשרים גישה מהירה יותר למידע. שרתי SSD יכולים לתמוך בו זמנית בקלט ופלט, דבר המאפשר לשרת לטפל בתנועה רבה בשעות שיא בקלות יתרה.

לכוננים מסוג SSD אין את ההגבלות הפיזיות שיש לכוננים המסורתיים. כוננים קשיחים לא יכולים לטפל בדרישה הגבוהה ויכולים להאט את התהליך של הוצאת מידע ממסד הנתונים. למידע נוסף בנושא יתרונות ביצועי אחסון SSD.

אמינות- לכוננים אין חלקים נעים בתוכם, וכך נוצר מצב שאין חיכוך פנימי אשר יכול לגרום לבלאי. בנוסף, בעבודה עם כונני SSD אין שינויי טמפרטורה שיכולים להוביל לחימום יתר או חומרה פגומה. בקצרה, לשרתי SSD יש אחוזי סיכון קטנים יותר לאובדן מידע טוטאלי אשר יכול להוביל לאסון.

ידידותי לסביבה- כוננים אלו ירוקים הרבה יותר מאשר הכוננים הקשיחים המסורתיים. כאשר אין חלקים נעים בפנים ישנה פחות אנרגיה נצרכת. בנוסף לזה, הם פועלים בטמפרטורה קרה יותר מאשר הכוננים הקשיחים, כך שחברות האחסון לא צריכות להשתמש ברמת קירור ומיזוג אוויר כדי להשאיר את חדרי השרתים בטמפרטורה המתאימה כמו שרתי אחסון הבנויים על כוננים קשיחים. למידע נוסף בנושא אחסון אתרים ירוק.

יתרונות אחסון שיתופי

מחיר- אולי היתרון הגדול ביותר של האחסון השיתופי הוא המחיר שלו. עם אחסון מסוג זה, אתם רק משתמשים בחלק קטן ממשאבי השרת, כך שחברות האחסון לא יגבו ממכם מחיר נמוך. הם מקבלים את הכסף שלהם על בסיס נפח המשתמשים. אפילו חבילות אחסון שיתופי מבוססות SSD יכולות לעלות דולרים ספורים עבור חודש שימוש.

לבחירת החבילה המתאימה ביותר עבורכם בקרו במדור השוואות האחסון שלנו הכולל השוואה בין החברות השונות המציעות אחסון אתרים שיתופי.

ניהול- אחסון שיתופי הוא מאוד אטרקטיבי עבור משתמשים חדשים ומפתחי אתרים מתחילים. כמעט כל שלב עבודה הוא ברמת מתחילים והמערכות מתחשבות מאוד במשתמשים לא מנוסים. אתם לא צריכים לדאוג לניהול השרת כלל. מנהל האחסון ידאג לכל הדברים האלה עבורכם. כל מה שאתם צריכים לדאוג לו זה פיסת השרת שברשותכם.

קלות השימוש- שוב, כאשר משתמש מתחיל הוא הדוגמה כאן, ספקי אחסון שיתופי בדרך כלל מפעילים לוח בקרה קל לשימוש כמו ה-C פאנל. הסוגים האלו של לוחות הבקרה יש ממשק נוח לשימוש אשר לא לוקח הרבה זמן ויכולות טכניות ללמידה. אתם גם תיהנו מצוות תמיכה טכנית אם תתקלו בבעיות ומכשולים לאורך הדרך.

עם מספר ענק של חברות אחסון אתרים שתוכלו לבחור, לא צריכה להיות לכם בעיה למצוא חברה אשר תענה על כל הדרישות שלכם עבור הפרויקט המקוון שלכם. לא רק שתוכלו למצוא הרבה ערך לכסף באחסון שיתופי, SSD יספק לכם ביצועים מעולים. יהיה לכם אתר מהיר ואמין מאוד אשר לא ידרוש מכם הוצאות גדולות כלל.

מחפשים אחסון אתרים SSD ? חברת GreanGeeks מציעה אחסון אתרים ירוק בטכנולוגיית SSD החל מ- 3.96$! מעבר לאתר החברה.