ניהול כתובות דומיין מרובות בחשבון אחסון יחיד

ניהול כתובות דומיין מרובות בחשבון אחסון יחידכאשר אנחנו עורכים קניות ואנחנו רואים את צמד המילים 'ללא הגבלה' מול העיניים אנחנו מתחילים לחשוב איך נוכל לעשות שימוש בכל המוצר הבלתי מוגבל הזה, אבל לרוב זה לא באמת כך.

אותו הדבר תופס לגבי אחסון המאפשר ניהול כתובות דומיין ללא הגבלה. אף פעם אי אפשר באמת להשתמש בכל כתובות הדומיין ולהגיע למיצוי של הדבר.

הסיבות לבחירה באחסון עם כתובות דומיין מרובות מאשר כתובות דומיין ללא הגבלה קיימות. (אחת מהסיבות האלו היא שההפרש במחיר לחבילת אחסון עם כתובות דומיין מרובות ממש נמוך ולעתים לא קיים).

היתרונות

חיסכון: היתרון העיקרי לחבילת אחסון אתרים שיתופי עם אפשרות לכתובות דומיין מרובות הוא החיסכון הפוטנציאלי. אחסון של אתרים מרובים על שרת אחד הוא פתרון יותר חסכוני ומציאותי מאשר חבילת אחסון נפרדת עבור כל אתר ואתר.

ניח לדוגמה שאתם נמצאים בעסקי המסעדנות ולקבוצה שלכם ישנם כמה מסעדות אשר מפוזרות ברחבי המדינה. לכל אחת מהמסעדות ישנו שם שונה, תפריט שונה והם בעצם לא נמצאות כחלק מרשת אחת המאחדת אותם, ולכל אחת מהמסעדות האלו ישנו צורך באתר אינדיבידואלי.

או אולי אתם נמצאים בתעשיית האופנה ויש לכם כמה ליינים שונים של פריטי לבוש. ואולי אתם בעצם יזמים ויש לכם מספר אתרים שונים אשר לא קשורים כלל אחד לשני. במקום לשלם בנפרד עבור כל אחת לחבילת אחסון משלו, אתם יכולים לאחסן את כולם תחת שרת אחד.

קלות ניהול: לנהל מספר אתרים תחת אותו שרת אחסון היא עבודה קלה בהרבה מאשר אתרים על שרתי אחסון נפרדים. הסיבה העיקרית היא האפשרות ליצור, לשנות, למחוק ולהפנות את כל הדומיינים שלכם תחת לוח C פאנל אחד. התקנה של דומיין חדש לחשבון האחסון שלכם ייקח לכם כמה רגעים בלבד.

אחרי שכתובת הדומיין כבר רשומה על שמכם, לכו לממשק הדומיינים ב-C פאנל ושם תוכלו להכניס את הדומיין החדש, הסאב דומיין, קבצי הרוט וסיסמה. כדי להפוך את זה לאפילו קל יותר, ה-C פאנל משלים את הסאב דומיין וקבצי הרוט בצורה אוטומטית.

ברגע שהקמתם את החשבון החדש, אתם יכולים להעתיק את הקבצים מאתר קיים או להתקין תוכנת ניהול תוכן כמו וורדפרס או ג'ומלה ולהתחיל לבנות את האתר מאפס. ברגע שהאתר כבר באוויר, תוכלו לנהל אותו בקלות בדיוק כמו כל שאר האתרים בפאנל הניהול. אין שום מערכת ניהול נוספת כאשר אתם מאחסנים אתרים מרובים, תוכלו להשתמש באותו פאנל ניהול, שרת האחסון ורשם דומיין.

החסרונות

כמובן שהיתרונות מאפילות על החסרונות כאן, עדיין כדאי לשים לב לאותם חסרונות. אם תשימו את כל האתרים שלכם באותו שרת אחסון יהיה כמובן מאוד נוח, אך, במקרה ששרת האחסון נופל או שהחשבון שלכם מושהה, כל האתרים שלכם נופלים בו זמנית.

אם האתר שלכם לא נמצא באוויר זה משהו אחד, וקידום האתר למנועי החיפוש זה משהו אחר. אם חשבתם להשתמש באותה החבילת אחסון עבור ניהול מספר דומיינים לצרכי אתרי תמיכה, כדאי לדעת כי קישורים בין האתרים השונים תחת אותו שרת אחסון לא יעזרו לכם לתוצאות כפי שקישורים בין אתרים המאוחסנים בשרתים שונים יצליחו.

כמו כן, חברות רבות מציעות חבילות אחסון עבור כתובות דומיין מרובות תחת ההגדרה של חבילות "אחסון אתרים ללא הגבלה", חשוב לדעת כי למרות הניסוח המבטיח, חבילות אלו מוגבלות כמו כל דבר בחיים וכדאי לקרוא את האותיות הקטנות לפני שאתם מתכננים להקים 150 אתרים או לשדר וידאו בחבילת האחסון שלכם.

לסיכום: ככל שהעסק המקוון שלכם גדל וגדל, מצאו חברה המספקת שירותי אחסון ומציעה אחסון לכתובות דומיין מרובות כך שתוכלו לנהל בקלות את העסק שלכם, ולחסוך כסף על הדרך.