אחסון אתרים בינלאומי ואמנות הבחירה בספק הנכון

אחסון אתרים בינלאומי ואמנות הבחירה בספק הנכוןתודות לאינטרנט, כיום אנחנו חיים בכפר גלובלי. בזמן שאולי העולם מרגיש תמיד קטן וקטן יותר, השוק הבינלאומי הופך גדול יותר מתמיד. בתור בעל עסק, השוק הזה צריך להיות מתחם המשחקים שלכם, במיוחד אם יש לכם אתר עם נוכחות בינלאומית.

אחסון אתרים בינלאומי נותן לכם לחצות גבולות בקלות ולמשוך קהל לקוחות גלובלי בקלות. אבל איך אתם מוצאים את ספק האחסון הנכון עבור האתר שלך אשר יתמוך באתר בצורה הנכונה לכם?

אתם יודעים שאתם צריכים נקודה משלכם ברשת כדי לאחסן את האתר שלכם בעולם. אתם גם יודעים שזה יקנה לכם גישה למגוון רחב יותר של לקוחות, אך אתם עדיין לא ממש בטוחים מה לבדוק בחברות האחסון השונות. ובכן, זוהי בדיוק המטרה של המאמר הזה. בואו נתחיל.

קודם כל, אחסון מקומי או בינלאומי?

יש המאמינים שהדרך הכי טובה הינה לבחור שירותי אחסון אשר נמצאים קרובים לקהל היעד של העסק. ככל שהמרחק קצר יותר, כך האתר יגיע מהר יותר, נכון? על פני השטח מדובר בחשיבה הגיונית. אך בארץ, העלויות הגבוהות והתמיכה הטכנית לא תמיד באותה רמה כמו חברת אחסון בינלאומית.

כמו כן, אף אחד לא יכול לאחסן דומיינים מקומיים מרובים על שרת מקומי והכל תחת לוח בקרה אחד. זוהי הסיבה כי אחסון אצל חברות אחסון אתרים בחו"ל מהווה את הפתרון המושלם עבור המון עסקים. בואו ונבחן את העניין עוד יותר לעומק:

  • אנחנו לא משתמשים בחיוג אינטרנטי יותר: שירותי אחסון מקומיים היו רלוונטיים בזמן שבו היינו צריכים להשתמש בקו הטלפון כדי להתחבר לאינטרנט, כאשר רוחב הפס של האינטרנט הייתה דאגה רצינית. למי שזוכר, באותה התקופה הייתה גם בעיה לקבל צליל תפוס כאשר פקס מנסה להגיע, לא עוד.
  • האינטרנט של היום מהיר, ממש מהיר: בממוצע, סיגנל אשר עובר דרך האינטרנט מסביב לכדור הארץ, מגיע ליעדו בכ-170 אלפיות השנייה. אז, האם אתם באמת צריכים ששרת האחסון שלכם יהיה כל כך קרוב אליכם, ולקהל המקומי בלבד?
  • אתרי מראה: הטכנולוגיה של היום יכולה להכפיל את האתר שלכם בהמון מיקומים באמצעות שימוש בשירות CDN. מה שאומר שעליכם פשוט להתרכז במציאת שירות אחסון אתרים בינלאומי אמין ואיכותי.
  • אין מה לדאוג בנוגע למיקום: תתמקדו בקהל היעד העיקרי שלכם. אם הרוב הגדול של הרווחים והקהל העתידי מגיע ממדינה אחת ספציפית, תמיד שווה לבדוק את האפשרות למצוא שרת אחסון באותה המדינה.

סדר העדיפויות שלכם

רוב חברות האחסון הגדולות מציעות שירות אחסון אתרים בינלאומי אמין, ואיכותי הולך להפוך את האתר שלכם לזמין לכל העולם. אך עליכם לעצור ולבחון את סדר העדיפויות שלכם לפני שאתם נרשמים לחבילת אחסון כלשהו. בחירה תלויה בצרכים של האתר שלכם, כדאי לכם לבדוק את האפשרויות הבאות:

  • אחסון אימייל עבור צרכי האימייל בתנועה גבוהה שלכם, חברות עם כמות גדולה של עובדים וכו'.
  • כלי בניית אתרים שאולי תרצו להיעזר כדי ליצור את האתר החדש שלכם, או שתמיד אפשר פשוט להתקין וורדפרס.
  • יכולות E-COMMERCE כדי לתמוך בפעילויות השיווקיות והפיננסיות שלכם, חנות אלקטרונית למכירה און ליין.
  • כתובות דומיין מבוססות מדינה\שפה כדי להגיע לקהל היעד החדש שלכם בקלות יותר.

פקחו עיניכם לשינויים

זכרו את העצות האלה כאשר אתם עושים את סקר השוק ומשווים בין החברות השונות. מצאו ספק אחסון אשר תפור לצרכים שלכם ושל העסק שלכם, ושיכול לענות לדרישה שלכם ליכולת להגיע ללקוחות בינלאומיים.

אך אל תעצרו שם. לאחר שבחרתם את הספק ופתחתם את האתר בהצלחה, עקבו אחרי ביצועי האתר לאורך הזמן. כאשר דברים משתנים, ואתם יודעים שהם הולכים להשתנות, אל תפחדו מלשנות את הכל גם בעצמכם. כל חברות האחסון הטובות יוכלו להתאים עצמם ולהתפתח יחד אתכם.